Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Najlepszy Hosting Do Wpłacania Pieniędzy Przez Sms.


Maks.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , szukam najlepszego hostingu który warto wpłacać zł do portfelu tam gdzie najlepiej się opłaca. A hosting musi być do minecraft :)

Opublikowano

Proste porównanie:
Fiberhost koszt SMS to 30.75 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 15.50 zł
Craftserve koszt SMS to 30.75 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 12.50 zł

Co najważniejsze na Fiberhoscie możesz wypłacić zgromadzone w portfelu pieniądze!

Od siebie polecam najlepszy hosting minecraft http://fiberhost.pl

Opublikowano

Tylko,że na FiberHost,jak wypłacasz to dla Administracji jest 40% prowizji...

Znajdź mi hosting, który da Ci 100% gotówki do wypłacenia

 

 

@Na 5 tyk

A jak długo trzeba czekać na wypłatę?

 

Informacje w FiberHost jakie są statusy zlecenia wypłaty:

 

 

Oczekuje na weryfikacje -> Twoja prośba wypłacenia pieniędzy została wysłana do administracji i oczekuje na weryfikację danych.

Zaakceptowany - do wypłaty -> Wszystkie wysłane dane się zgadzają, pieniądze zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 14 dni roboczych.

Wypłacone -> Operacja wypłacenia pieniędzy została zakończona, aktualnie wszystko zależy teraz od banku kiedy zaksięgowany zostanie przelew.

Odrzucone -> Coś poszło nie tak, Twoje dane się nie zgadzały bądź wynikł inny problem. Skontaktuj się z administracją.

Opublikowano
www.slotex.pl

Wplacasz chyba 30zl a daje ci 25. 80% IDZIE DLA CIEBIE!

 

@edit: 200 POST!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Opublikowano

To tak, znajdź liste dobrych hostingów z usługą smspremium i oceń prowizje z ich strony przypatrując się kosztem sms'a jak i ile craftów/czegoś_tam będzie kosztował taki serwer jaki Cię interesuje. gdy sobie porównasz to szukasz komentarzy na temat ich hostingu i jeśli są pozytywne to właśnie na nim stawiasz swój serwer. Tylko nie zapomnij zwrócić uwagi na usługi dodatkowe takie jak: mysql, host www... Bo po co masz płacić za coś z czego nie będziesz korzystać.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Sprawdź naszą ofertę hostingu na http://crafthost.pl

 

CraftHost.pl to:

- Najwięcej na rynku przydzielanej pamięci RAM na slot, aż 125MB
- Darmowe 24 godzinne serwery testowe
- Dowolny silnik serwera
- Wydajne maszyny z dyskami SSD i 8 rdzeniowymi procesorami
- Polska lokalizacja maszyn co rzadko oferuje konkurencja
- Item Shop
- Menadżer pluginów który pozwala na ich instalację jednym kliknięciem myszki
- Backup danych serwera gry co 6 godzin. Jako nieliczni dbamy o bezpieczeństwo Twojego serwera.
- Podgląd mapy w 3D
- Zaawansowany lecz prosty w obsłudze panel obsługi
- Pełny dostęp do plików serwera gry przez konto FTP
- Baza danych MySQL
- Możliwość stworzenia pakietu indywidualnego po kontakcie z nami, nawet 200 slotów i więcej
- Płatność SMS, Paysafecard, płatność online i przelewem.
- Szybka i sprawna pomoc techniczna

Opublikowano

 

Dlaczego w hostingach nie można wypłacać punktów z portfeli w postaci realnych pieniędzy.

 

Temat ma kilka aspektów:

1.

Własność środków które są wpłacane. Jeżeli hosting przyjmuje do portfela danego konta wpłaty od różnych osób, to są to składki wielu osób na opłacenie serwera.
Nawet środki wpłacone za pomocą itemshopu czy sklepików są oficjalnie składkami graczy na wspólne opłacenie serwera.
Jeżeli traktować to jako zarobek na serwerze, to jest to już działalność gospodarcza, ze wszystkimi skutkami podatkowymi, prawnymi i księgowymi.
Ręka do góry ile osób, które mają sklepiki, lub itemshop i mają skończone 18 lat , rozliczą się z przychodów w postaci spółki lub działalności gospodarczej ?

 

2.

Nasz łaskawy ustawodawca pozwala nam w 2013 roku zarobić 3091 bez podatków, ale co to w praktyce oznacza, czy możemy bez strachu zrobić tyle na serwerze ?
Niestety nie bo stałe i regularne przychody, a takie są z serwerów, wymagają zarejestrowania działalności gospodarczej.

Pamiętacie akcje urzędów skarbowych na Allegro.

Głównie ścigali tych, którzy, „zapomnieli” zarejestrować działalności gospodarczej.
Nie pomogły tłumaczenia np.: ja sprzedałem tylko 30 szt....

Można bez działalności zarobić te 3091, ale na jakiś zleceniach i muszą one być również wykazane w postaci umów na te zlecenia, a potem rozliczone w pit, no i trzeba mieć dowód osobisty.

 

3.

Każda wypłata środków z hostingu (poza zwrotem, ale o tym poniżej) musiałaby się odbyć na podstawie umowy z osobą która jest pełnoletnia.

Taka hipotetyczna umowa ma się ni jak do hostingu serwerów gier.

Hostingu musiałby oficjalnie umożliwić prowadzenie działalności gospodarczej na swojej platformie, a to się wiąże już z wieloma innymi wymaganiami np: po zakończeniu roku hostingu musiałby wysyłać setki albo tysiące pitów, do osób które otrzymały pieniądze z hostingu.

Są to duże koszty i dużo pracy, dla księgowości.

Hostingi wolą się skupiać na rozwoju usług niż na rozbudowie działów księgowych.

 

4.

Hostingi nie zarabiają dodatkowo na punktach, gdyż wszystkie punktu prędzej czy później będą w całości wykorzystana na świadczenie usług.

Argument, że hostingi nie chcą wypłacać z chciwości, nie ma oparcia w faktach.

 

 

 

Reasumując:

 

- stałe zarobki na serwerze wymagają zarejestrowania działalności gospodarczej

- fakt możliwości zarobienia 3091 zł bez podatku nie oznacza, że nie musimy się z tych pieniędzy rozliczyć z urzędem skarbowym. Co więcej przy umowie zleceniu należy rozliczać jeszcze zus.

- hosting nie może od tak po prostu przelać pieniędzy na konto bankowe czy paypal bo „możemy bez podatku zarobić 3091 zł”. To musi się odbyć na podstawie zawartej umowy.

 

Czy hosting może zatem dokonać zwrotu środków za niewykorzystane usługi ?

Jeżeli zgodzi się na to w regulaminie, to może (nie rozpatrujemy sytuacji kiedy hostingu musi zwrócić środki bo nie może wywiązać się z umowy), ale nie ma prawa wtedy pobierać od tego żadnej prowizji, a już tym bardziej 40%.

Może tylko i wyłącznie potrącić sobie poniesione koszty.

 

Kto i jak może sprawdzić, czy i na jakich zasadach doszło do wypłaty środków ?
Sprawdzić może urząd skarbowy, lub urząd kontroli skarbowej.

Ale skąd taka kontrola ?

Wystarczy, że kontrolowany będzie hosting, a każdy kiedyś był lub będzie kontrolowany.

Każda wypłata z konta bankowego i konta Paypal hostingu będzie wymagała wyjaśnienia, na jakiej podstawie została wykonana.

Tak właśnie urzędy mogą dowiedzieć się o pieniądzach zarobionych na serwerze.

Do 5 lat wstecz (a w niektórych przypadkach nawet dłużej).

O konsekwencjach karno skarbowych wykrycia nieujawnionych dochodów z niezarejestrowanej działalności gospodarczej nie będę się rozpisywał.

 

Od kilku dni docierają do nas informacje, że potencjalna wypłata z hostingu bez żadnych umów byłaby bezpieczna.

Osoby które rozpowszechniają takie informacje, celowo NIE INFORMUJĄ o ryzyku, które w całości przerzucane jest na klienta.

 

To jest bardzo niedojrzałe i nieodpowiedzialne zachowanie i świadczy o braku kompetencji do prowadzenia poważnego biznesu (ładna strona i fajny panel nie wystarczą).

Merytorycznie, obiektywnie, pozytywnie :)

Opublikowano

traq, bardzo dobrze to wyjaśniłeś lecz temat tyczy się wpłacania pieniędzy przez SMS, nie ich wypłacania z wirtualnego portfela. Początkowo także czytając w pośpiechu wywnioskowałem, że autor tematu ma na myśli wypłaty :)

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...