Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Apokalipsa][UltraHard/MineZ][Mroczny klimat][Dla każdego starczy miejsca][1.6.4][REKRUTACJA OTWARTA]


Kacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj. Chciałbym Ci dzisiaj zaprezentować serwer inny, niż te które znacie. Jest to serwer o ZNACZNIE podwyższonym stopniu trudności.



Świadczą o tym m.in:



- 3 x silniejsze i szybsze zombie


- Mapa w stylu apokaliptycznym


- Kity które nie dają za dużo rzeczy


- Wysokie ceny itemów w sklepie



Na serwerze panuje kilka zasad:



- Nigdzie nie można kopać !!!


- Za zabite moby oraz osoby otrzymamy pieniądze


- Za pieniądze kupujemy rzeczy w sklepie i gramy




ScreenShoty:


 



3mtRJQu.png





rxZSTMx.png



6AhrufH.png




FMRJ63u.png



AmdQIl6.jpg


 



Oprócz tego na serwerze możemy znaleźć plugin który umożliwia epickie dźwięki np. przy teleportacji czy dednięciu.




Rekrutacja na Aplikanta Otwarta. Więcej info na naszym forum do którego link znajdziecie na serwerze!




IP: ###



























































































































































Opublikowano

Ciekawy Serwer Ciekawy, Ale Moby To Przesada mozesz zmienic do x2 Szybkosci i Mocy.
CristalMagic : )



od tego czasu zgrzeszyłem przeciwko Bogu następującymi grzechami:

1. Double Post
2. Refresh przed 24H :C

więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie grzechy bardzo żałuje, I Prosze O zdjęcie kilka procent : )

 

Opublikowano

Mapa brzydka, widać że budowniczy ograniczają się do budowy szałasów ze schodami... ogień nether rack, to oc ma przypominać spawn mój 8 letni brat by lepiej zrobił

Opublikowano

Ciekawy Serwer Ciekawy, Ale Moby To Przesada mozesz zmienic do x2 Szybkosci i Mocy.

CristalMagic : )

 

To jest UltraSurvival

 

 

 

Mapa brzydka, widać że budowniczy ograniczają się do budowy szałasów ze schodami... ogień nether rack, to oc ma przypominać spawn mój 8 letni brat by lepiej zrobił

 

A czego się spodziewałeś po Apokalipsie?

Opublikowano

Online?

 

Oczywiście.

 

Jeśli to ip nie działa użyj:

 

s4.cubehost.pl:5024

 

lub

 

46.29.21.137:5024

 

 

Apokaliptycznych klimatów a nie takiego oczo jeb... mapy

 

To zrób lepszą. Szukam budowniczych ;d

Opublikowano

Skusilem sie do zagrania- nie pylałem w mc od wersji 1.6 i nie zaluje. Server ciekawy, fajnie sie gra, polecam i pozdrawiam

SsKoRpIoN ;-)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...