Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]: Serwer na wersję 1.6.4 czy 1.7.2? ;-)


1.6.4 vs 1.7.2!  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwer na wersji 1.6.4, czy 1.7.2?

    • 1.6.4
      5
    • 1.7.2
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Za 2-3 tygodnie planuje otworzyć pewien serwer, tak kolejny i proszę bez kłótni o tym jaki serwer będzie i ile będzie online.

Tutaj pojawia się pytanie - Wolicie wersję 1.6.2, czy 1.7.2? Za 2-3 tygodnie dużo osób i serwerów już pewnie przejdzie na najnowszą wersję, ale nie jesteśmy pewni...

Musimy napisać kilka wtyczek dosyć sporych, a chcemy je jak najlepiej zoptymalizować pod dany silnik. ;)

Pozdrawiam.


Przypominam, że jest ankieta i możecie tam dawać głos. ;-)

Opublikowano

Hmmm ja preferuje raczej 1.6.4 ponieważ jest stabilny bukkit.

Posiadamy przepisany silnik na 1.7.2 z działaniem większości dodanych rzeczy poprawnie. ;)

@EDIT: Czekam na minimum 20-30 głosów, chcemy mieć pewność, bo serwer tworzymy razem z ewentualnymi graczami. :-)

Opublikowano

Wiadomo, 1.6.4 stabilny, ale wszyscy idą wraz ze zmianami więc lepiej zrób serwer na 1.7.2 bo prędzej czy później każdy będzie aktualizował swoje launchery.

Opublikowano

Wiadomo, 1.6.4 stabilny, ale wszyscy idą wraz ze zmianami więc lepiej zrób serwer na 1.7.2 bo prędzej czy później każdy będzie aktualizował swoje launchery.

Dziękuję za opinię, co raz bardziej jestem zdania, że 1.7.2 będzie okej. Kilka serwerów już przeszło na tą wersję i może na starcie pogromu jeśli chodzi o ilość graczy nie będzie, ale z czasem po aktualizacji launchera będzie co raz więcej. ;-)

Chyba zrobimy na 1.7.2, ale proszę o dalsze wypowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...