Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] MMORPG - stworzonego do grania w grupie


Tomix__

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Tak wiec poszukuje mmorpg'a w stworzonego do grania w grupie tzn.

-wojny gildy itp.

-szybszy exp w party

-bicie boss'ow

-pvp lub pk'owanie

Wszystkie gry instancjonowane pokroju Vindictusa, Dragon nesta odpadaja tak jak i MOBA.

Dobrze by bylo jakby bylo gdyby byl podzial na tanka, dps'a healera.

W mire rozbudowany end game aby mozna bylo dla odskoczni od expa zrobic instancje, ubic bosa itp.

Odpadaja takie tytoly jak

-Metin

-Gw2 ( nie kazdy chce kupic)

-Diablo/PoE

-Tibia

-Silkroad

-RoM

-WoW

Prsil bym takze o krotki opis dotyczacy powyrzysz wymagan a nie wymienianie samego tytulu -.-

To chyba tyle w tym temacie.

Seiran95.jpg

Opublikowano

Wszystkie gry instancjonowane pokroju Vindictusa, Dragon nesta odpadaja tak jak i MOBA.

 

W mire rozbudowany end game aby mozna bylo dla odskoczni od expa zrobic instancje, ubic bosa itp.

 

woooooot?

Nie chcesz gier instancjowych, ale dla odskoczni robić instancje ? to chcesz Open world czy jak w końcu...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano
Continent of the Ninth (C9 Online)


-expienie w grupie

-system dungeony - pod koniec mapy boss

-system NON-TARGET

-rozbudowany system PvP

-gra jest F2P

-w IS nie można kupić itemów które wzmocnią naszą postać, są tylko czapki (upiększenie wizualne postaci) itp.

Opublikowano

Nie chce by gra polegala na robieniu tylko instacji typu Vindictus lecz byl Open Word. Nie bawi mnie robienie enty raz tej samej instancji i bice tego samego bossa.
Instancje z bossami maja byc dodatkiem np jak w GW2 ( inne przykladay jakos nie przychodza mi na mysl)
@UP nakpierw czytaj opis pozniej pisz posta

 

Wszystkie gry instancjonowane pokroju Vindictusa, Dragon nesta odpadaja tak jak i MOBA.

Seiran95.jpg

Opublikowano

tomix nie przejmuj sie peterem on ciagle wszedzie wkleja tego swojego continentala mimo iż ta gra to crap ...

 

Co do tematu to może takie tytuły ci wpadną w oko.

 

-Defiance - można grac w grupie jeżeli jakiś gracz jest w strefie twojej misji on dostaje tą samą misje, Praktycznie ciągle jest jakiś speed event, a co jakieś 30-1h jest Mega Speed event skladający się z z 5 etapów i na końcu ubicia Bossa jednego z ras które tyczy się event [ takich ras jest chyba na ta chwile 5 ma być ich 3x więcej gdy powiększą mape ] ogólnie gra ma nutke H'N'Sa składanie kompletnego gearu taki który będzie pasować do różnych sytuacji oraz wymaxowanie go troszkę zajmuje lecz rozgrywka jest swietna a misje dość ciekawe ^^

 

 

Jeżeli chodzi o musowe party to nic już tutaj nie wymyślę po za Defiance i GW2

 

Lecz w tym miesiącu ma wystartować CBT gry Royal Quest która wypuszcza firma Cenega [ gra na ta chwile jest tylko w Rosji w tym miesiącu dostaniemy Full Polska Wersje ]

 

Gra głównie jest skierowana w PvE gdyż jest to H'N'S lecz nie brak tutaj dużej ilości PvP wojny gildii o zamki a także PvPvE. w Rosji odniosła mega sukces więc coś w sobie ta gra ma ^^

 https://www.royalquest.pl 

i sledz tez FB

 https://www.facebook.com/RoyalQuestPolska?directed_target_id=0

Linki zewnętrzne umieszczamy w code.

/peter711

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...