Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

He Bo - bóg żółtej rzeki.


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano


Widzieliście już to? Jeju jak on okropnie będzie wyglądać, a te ręce latają mu jakby miał adhd czy cuś :D
mogliby zwiększyć mu cd na 1, bo jest zbyt op :v
Opublikowano

Żeby hebo był op trzeba załapać kilka kili i nieźle przyfarmić ,inaczej jest papierem wogóle nie przydatnym.

serio.... w jakiejs 20 minucie gry he bo bez killi potrafi zrobic dmg z 1 wiekszy od dmg z jego ulta

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie wiem dlaczego nadal He Bo nie dostał większego cd na swoją 1 i 3. Co dwie sekundy skill i jak tu nie mówić o przesadzeniu? Jeszcze jak gra jungle + blink = good game :).

ancNW3C.jpg
The blues <3

Opublikowano

Ja ostatnio bardzo rzadko spotykam he bo. Głównie widziałem go na dominacji, ale że aktualnie tego trybu nie ma to i he bo nie ma ;P

 

A tak na poważnie to ekstra bóg, ważne żeby kontrolować pasywkę wtedy dmg z ulti czy z jedynki jest jeszcze lepszy.

Opublikowano

Nie wiem dlaczego nadal He Bo nie dostał większego cd na swoją 1 i 3. Co dwie sekundy skill i jak tu nie mówić o przesadzeniu? Jeszcze jak gra jungle + blink = good game :).

O to chodzi w tej postaci. Nieziemski CD i DMG, ale strasznie papierowy. Jeśli w early nie zgarnie kilku fragów, potem jest bezużyteczny. ;)

 

 

Ja ostatnio bardzo rzadko spotykam he bo. Głównie widziałem go na dominacji, ale że aktualnie tego trybu nie ma to i he bo nie ma ;P

 

A tak na poważnie to ekstra bóg, ważne żeby kontrolować pasywkę wtedy dmg z ulti czy z jedynki jest jeszcze lepszy.

Również ostatnio jakoś rzadko trafiam na He Bo. Ewentualnie czasami pojawi się na Arenie lub 3 v 3.

poniewieramy się czlowieku                      

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...