Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy wogóle istnieje taki plugin lub jest na to sposób ?


P@in

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wpadłem na pomysł aby zrobić server w którym były by ze 3 miasta, w każdym miescie byłby burmistrz/władca którzy by zarządzali jednym z miast, i gracze grali by w róznych tych miastach, miasta konkurowały by między sobą, gracze mogli by zabijać graczy z innych wiosek ale nie ze swojej, byłby jakiś wspólny punkt handlowy, targi gdzie wszyscy mogli by sie wymieniać surowcami lub po prostu je sprzedawać, byłyby różne naloty mobów na miasta i gracze z poszczególnych wiosk musiely by bronić swojego miasta, na mapie znajdowały by sie różne ukryte skrzynie i dungeonyl, często odbywałyby sie wojny między miastami i tu jest problem bo jak to zrobić zeby mogli zabijać tych z innych wiosek i nie ze swojej. wogóle zy macie jakies pomysły jak to zrealizować tak aby naprawde przyjemnie się grało :) proponujecie jakies pluginy które ułatwiły by mi wykonanie takiego servera ?

 

no i drugie pytanie, czy byście zagrali na takim serverze :).

 

Za dobre podpowiedzi będzie +++

peind.png


Opublikowano

Istne rpg w minecrafcie,chętnie bym zagrał kombinuj z factions,może po prostu niech będą trzy gildie,zabierz graczom permisje na zakładanie nowym,władca miasta niech będzie admem gildii i przyjmuje nowych,a miasta niech będą po prostu claimem gildii

Opublikowano

o.O w to bym zagrał. Czekam na serwer !

 

Factions bardzo ładnie do tego pasuje wiec kombinuj z nim.

 

Zycze powodzenia ;)

gra.png

Opublikowano

dzięki :), a macie może jakies pomysły jak jeszcze bardziej urozmaicić taki server ? chętnie posłucham :)

peind.png


Opublikowano

Może nowe rodzaje broni (np. większy damage, trzymanie danej broni zabiera ci serduszka-masz mniej życia), hard mode - mniejsze dropy, customowe dropy z mobów. Warto jest też zarekrutować dobrą administrację, zadbać o stronę techniczną, stworzyć stronę internetową i forum - choćby flat.

Opublikowano

no drop pewie będzie ze stone (wiadomo nodusy... i tak dalej), i drop będzie mały bo nikt chyba niechce aby po 2-3 dniach same diaxy latały, co do broni to może wprowadze jakieś nowe :), niedługo dodam pare screenów z postępów, spawn, parkour na eventy, arena, :), czekam dalej na różne pomysły

peind.png


Opublikowano

albo można też założyć forum, i na forum założyć konto Burmistrz. i że się składa podania na forum do burmistrza ale też można się pofatygować z napisaniem plugina ,żeby składać podania do gildii ,i np. wchodzi sobie taki admin na server sprawdza i do tego gracza przychodzi wiadomosc czy zostal przyjety do gildii czy nie .

Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null.

Opublikowano

czekam na dalsze propozycje :)

a jak myślicie wioski w tych trzech miastach powinny byc juz troszke zaczęte (czyli ajkies podstawowe domki itp,) czy nic, tylko teren i sami gracze będą budować wioske ?

peind.png


Opublikowano

efekty przy ataku to znaczy że gracz danej grupy (gildii,zawodu itp)przy ataku daje jakiś efekt negatywny,tak samo moby (np:zombie daje slowness,szkielet mining fatigue,pająk trucizne,pigmany blindess i wither itp) + w obecności villagerów i iron golemów gracz mógłby mieć regeneracje

Opublikowano

Mhm wiadomości widać od osób tylko i wyłącznie które są nie więcej niz 50 klatek od nas. Nowe itemy i ulepszacze dropiące z instancji zrobione przy pomocy RPGItems, tylko mikstury reg życia odnawiaą nam życie, jakieś eventy typu myśliwy tgodnia. To są moje propozycje wymyślone przed chwilą a co d serwera to z chęcią zagram.

Opublikowano

dzięki i czekam na dalsze, a chcielibyście również system prac ? typu górnik, myśliwy i tak dalej ?. a drugie pytanie czy chcecie mo' creatures ? :)

peind.png


Opublikowano

System prac będzie ok pod warunkiem, że każdy będzie mógł wybrać jedną pracę i nie będzie mógł jej zmienić np. górnik ma dostęp d diamentowego, żelaznego, kamiennego kilofa a inne klasy maja dostęp tylko do drewnianego.

Opublikowano

@up bez przesady niech ludzie mogą mieć max żelazne narzędzia swej profesji a do diax

-kilofów górnicy

-łopat kopacze

-mieczy wojownicy i myśliwi

-siekier drwale

-motyk rolnicy i alchemicy

@up bez przesady niech ludzie mogą mieć max żelazne narzędzia swej profesji a do diax

-kilofów górnicy

-łopat kopacze

-mieczy wojownicy i myśliwi

-siekier drwale

-motyk rolnicy i alchemicy

niech każda profesja ma swój efekt stały

-górnik ma haste

-myśliwy speed

-wojownik strenght

-itp.

Opublikowano

jak myślicie lepiej bedzie zbudować w tych 3 miasteczkach jakies podstawowe budynki czy zeby zaczynali od zera ?

peind.png


Opublikowano

Niech zaczynają od zera będą mieli więcej to roboty więc dłużej na serwie posiedzą

Opublikowano

Nie ten dział, powinien być w zarządzanie serwerem

 

@antywarn Nie dam reporta, bo jestem z telefonu :/

Opublikowano

@up za co i co chcesz raportować?

 

@topic kity na start typowo dla danej profesji,dam przykłady profesji i jak miałby wyglądać ich kit startowy

-wojownik żelazna zbroja+wżelazny miecz sharpness 1+32 pieczone mięska

-myśliwy skórzana zbroja,żelazny miecz looting 1+16 jedzonka+łuk+64 strzały

-enchanter enchant table 16 biblioteczek 2x64 butelek expa 16 jedzonka

-rolnik skórzana zbroja żelazna motyka unbreaking 2 16 wiader 16 seedów zwykłych 8 melona 8 dynii 32 drewna tropikalnego 32 kakałka :3

-alchemik statyw alchemiczny kocioł 16 nether wartów 16 piasków dusz 16 blaze rode-ów 16 ghast tearów 16 slime balli 16 oczu pająka po 16 grzybków obu rodzai

-górnik żelazny kilof wydajność 2 32 cobbla skórzana zbroja 32 jedzonka

-drwal żelazna siekiera wydajność 1 32 jedzonka

Opublikowano

jak myślicie lepiej bedzie jak kazda z wiosek bedzie znała położenie tych dwóch innych czy nie ?

a drugie to czy bedzie dobrze jak ludzie z innych wiosek beda mogli rozwalac swoje wioski nawzajem czy ma byc cuboid ? jak proponujecie :) ?

peind.png


Opublikowano

Lepiej żeby nie znali będą mieli robote przy szukaniu i spokój przy umocnianiu obrony wioski,jak się poda kordy innych wiosek to wszyscy ruszą do innych spotkają się po drodze pozabijają obrażą i serw padnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...