Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Najlepsze MMO po Polsku?


jasieeks™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Guild Wars 2

Continent of the Ninth (C9 Online)

Aion

Blade & Soul

 

 

Tylko jak chcesz bardzo dobre MMO to musisz wydać trochę kasy, na premium itp.

Opublikowano

Guild Wars 2

Continent of the Ninth (C9 Online)

Aion

Blade & Soul

 

 

Tylko jak chcesz bardzo dobre MMO to musisz wydać trochę kasy, na premium itp.

Chciałbym grać w GW 2 , znalazłem takie coś co to

Guild Wars 2 - Gem Card 2000 Points ? I jak mogę zarobić na aionie ?

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

 

Guild Wars 2 - Gem Card 2000 Points

Gem jest to waluta używana w grze.

Około 80zł za 2000 punktów GEM.

 

 

 

I jak mogę zarobić na aionie ?

Ale chcesz sprzedać potem konto, czy zarobić kasę w grze?

Opublikowano

Ja dołączę się do tematu : guild wars 2 jest po Polsku?

tak jest .

 

Gem jest to waluta używana w grze.

Około 80zł za 2000 punktów GEM.

 

 

Ale chcesz sprzedać potem konto, czy zarobić kasę w grze?

Chciałbym troszkę pobocić i sprzedawać golda , najbardziej mnie to interesuje . Wiem , że w tibii jest taki zarobek tylko skąd ja wezmę 200 lv ?

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Co za głupoty piszecie ? GW2 tak samo jak B&S nie jest po polsku i pewnie nie będzie.

 

Aion ma największy content. Zdecydowanie najlepszy mmorpg z polskim językiem.

Opublikowano

Co za głupoty piszecie ? GW2 tak samo jak B&S nie jest po polsku i pewnie nie będzie.

 

Aion ma największy content. Zdecydowanie najlepszy mmorpg z polskim językiem.

dobra wiem , aion . Ale teraz chodzi mi o MMO na którym idzie zarobić . Np. Entropia Universe lecz tam podobno trudno ogarnąć .

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

najlepiej zarabia się na nowych Tytułąch oraz najbardziej obleganych jeżeli chcesz zarobić na tytułach obleganych to nie polecam zabardzo gier od GFu bo musisz sporo wydac by bardzo szybko się czegoś dorobić [czyli juz gdzies po miesiącu ostrej gry ] i potem wychodzić na plus sprzedając maunty, kase, czy legendarne itemki tutaj tyczy sie to głownie Aiona.

 

w PoE można bardzo szybko dorobić się epickich gemów, lub sprzedawać chaosy i alchemici co daje lekki zysk lecz raczej nieutrzymasz się z tego ^^

 

Lecz zawsze najlepszym i najbardziej oplacalnym rozwiącaniem jest Postaranie się o wejscie do CBT i sprzedania kluczyka do tej gdy [ taki heartstone 100zl na allegro ]

 

Oraz niedługo wychodzi polska wersje gry RoyalQuesta na Becie można ogarnąć jak szybko wbić wysoki lvl oraz jakie itemki są cenne i w normalnej wersji szybko się czegoś dorobić

Opublikowano

Lineage 1. Jeżeli się postarasz sprzedasz itemki za tysiące, a na golda zawsze są chętni. Niestety nie ma po polsku. Sam farmiłem kiedyś bardzo dużo na WoW'ie sporo sobie zarobiłem.

 

@UP 100zł? Gdzie takie okazje? GDZIE TAKIE PRZECENY?!?!?!?! Jeżeli będzie za 400 zł to znalazłeś mega promocję na to gówno.

Soul_eater_signature_by_SoyeR93.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...