Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ]Kwadratowa masakra 5 [ 15 slotow ]


raVeBMX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema , mam zamiar zrobic KW 5 .

Poszukuje osoby która pomoże mi w konfiguracji ( technika )

podania na technika piszczie do mie na PW .

składajcie podania do WL :

podania do white-list'y piszcie w kom.

( wzór )


nick z MC:
wiek:
doświadczenie w MC:
kontakt:
dlaczego wlasnie ty:
drużyna(czerwoni/niebiescy):

PLANOWANY START NA NIEDZIELE OK . GODZINY 18:00 !!

Opublikowano

Drużyny będą 7 osobowe . A serwer oczywiście na wersji 1.6.4

Opublikowano

Drużyny :

 

Niebiescy : Czerwoni :

-raVeBMX(lider)

-arl4s6

Opublikowano

nick z MC: MistGun
wiek: 14
doświadczenie w MC: od alphy
kontakt: skype (ripiter53)
dlaczego wlasnie ty: Iż że ponieważ jestem ogarnięty, przydatny, ładnie buduje i.... będę w miare możliwości robił tutaj odcinki, live'y :)

Opublikowano

Nick z MC : Pingu

Wiek:17

Czas gry od 8-1/2 w nocy xD

Kontakt GG/:4330303

TeamSpeak3:tak

Dlaczgo ja? : Poniewaz jestem ogarniety , umiem wspolpracowac oraz sie dzielic oczywiscie denerwuja mnie te 12-13 latki

Opublikowano

Emil i Smolar zostaną dodani , jakie drużyny wybieracie ?

 

IP podamy w oficjalnej prezentacji serwera , która ukaże się dzisiaj ok. 18:00

Opublikowano

nick z MC: ilegall
wiek: 16
doświadczenie w MC: dość długo już gram w mc ( nie liczę ) :)
kontakt: skype > Qshiber (ts mile widziany)
dlaczego wlasnie ty: Ponieważ od początku swojego istnienia pragnęę grać na serwach tego typu <3 [...]. A tak na prawdę to znudziły mi się internety i chce zmarnować swój czas na graniu zespołowym z innymi. Bo przecież każdy się zgodzi (chyba), że czas najlepiej marnuje się w grupie. :)
drużyna(czerwoni/niebiescy): Tam gdzie miejsce, ale będę skłaniał się, żeby zagrać z kolegą [jak się dostanie (bądź ja się dostanę)] Derym .



@edit (podanie kolegi, który nie ma wystarczającej ilości postów)

nick z MC: Dery
wiek: 17
doświadczenie w MC: Gram od hallowen update (Dodający neather)
kontakt: GG 349347 -> Przez skype, bądź ts
dlaczego wlasnie ty: Ponieważ chciałbym pograć na tego typu serwerze gdzię chcę walczyć o przetrwanie

image1.png?uid=3402638&m=0

Opublikowano

nick z MC: xamyra
wiek:13
doświadczenie w MC: alpha, ogromne
kontakt: skype pro-gaming.cruzen
dlaczego wlasnie ty: bo jest malo takich serwerow
drużyna(czerwoni/niebiescy): red

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

ilegall , Dery , xamyra zostaną dodani !

 

Jeszcze mam pytanie do was , będziecie wybierac drużyny czy lepiej zeby zrobiła to maszyna ?

Opublikowano

nick z MC: JestemJakub
wiek:16
doświadczenie w MC: 2 lata
kontakt: Skype moge podać na PW
dlaczego wlasnie ty: Ponieważ jestem dobry w pvp lubię grać w grupie i ogarniam KM.
drużyna(czerwoni/niebiescy):Chcę tam gdzie MistGun nwm dlaczego:D

Pozdro JJakub.

Opublikowano

nick z MC: Patrykx77
wiek: 14
doświadczenie w MC: Duże :) ( ze 2 lata )
kontakt: E-Mail / Skype / TS3 / MPC Forum ... ;P
dlaczego wlasnie ty: Jestem przyjacielski , umiem pracować w grupie ... Nie niszcze spawna itp ^^
drużyna(czerwoni/niebiescy): Do ogarniętego team'u ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...