Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Różne typy obrażen - kolory.


Shevox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem, u mojego kolegi, gdy gra w lola pokazują się różne kolory jak zadaje obrażenia. Chodzi o to, że pokazuje się np. gdy ma red buffa ile zadaje dmg, lub z obrażeń magicznych ile bije itd.. U mnie natomiast czegoś takiego nie ma. Mam 1 kolor obrażeń - czerwony. Jak ustawić, abym miał tak jak mój znajomy? Nie jest mi to bardzo potrzebne, ale uważam, że ładniej to wygląda xD Będzie plus ;]

Opublikowano

Z tego co mi się wydaje chodzi ci o to że masz stare i nowe efekty wizualne obrażen gdzie dojść w nowym interfejsie

Mój plays zaczyna się od twojego błędu


~BestHooks


 


BestHooks_eune_412_2_nozg.png

Opublikowano

Włącz tryb dla daltonistów i zobacz czy to ci zmieni dmg. Jak nie to pogrzeb w interfejsie ale to powinno być automatycznie juz te kolory.

"RAP TO NIE BIZNES, RAP TO DROGA, MY DZIECI PRZEZNACZENIA IDZIEMY W IMIE BOGA!"

Opublikowano

Dobra, spróbuje. Jednak wcześniej spróbuję poszukać błędów w plikach tą opcją do naprawiania xD

 

 

Edit#

 

Dalej nic... Próbowałem w ustawieniach zaznaczać wszystkie opcje i nic -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...