Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4] » Survival + Frakcje »»» Non-Premium »»» 24/7 » [30 slotów]


Smakosh3d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif

Nazwa Serwera : MineCraft l Cs-Buntownicy
IP Serwera : 213.189.52.243:26360
Podstawowe%20Informacje.gif
Ilośc Slotów : 30
Premium: Nie Wymagane
Typ Serwera: Frakcje
Potwory: Tak
Ochrona serwera: Ogarnięci Administratorzy
White - List : Brak
Za%C5%82oga.gif
Właściciel
[H@]Smakosh3d
Szukam Administracji !!

 

 


Opublikowano

Serwer do bani :C Nikt nie pisze na chacie ani nic... + Mapa sciągnieta z neta... Tylko postawione tabliczki :C

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ha Ha :) Mapa z neta :) Ludzie piszą normalnie na chacie oraz na msg :)

Każdy może pisać takie komentarze jak nawet nie byli na serwerze :)

Pozdro


Opublikowano

Zero Administracji,
1. ss : Kampienie Na graczyMOyGx.jpg

2. ss Kampienie przy lini :i88jJ.jpg



od tego czasu zgrzeszyłem przeciwko Bogu następującymi grzechami:

1. Double Post
2. Refresh przed 24H :C

więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie grzechy bardzo żałuje, I Prosze O zdjęcie kilka procent : )

 

Opublikowano

Każdy może wyjść za czerwoną linie :)

Tam się bijesz jak coś .

 

Jest kilka teleportów gdzie ludzie się tam nie biją tylko na teleporcie w lesie .

 

Na warpach podanych poniżej nikt tam się nie klepie :)

 

- Zima

- Pustynia ( niedaleko las )

- Ocean ( wyspy )

 

Wiec po co tam wchodzisz jak nie chcesz sie klepać ?


Opublikowano

Słaby serwer. Właściciel pozwala spamować na czacie. Administracja nie jest ogarnięta.


Słaby to jesteś ty jak prosisz tylko administracje o itemy ......

Jak ktoś cię zabije to płaczesz :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...