Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] [Serwer Survival] [Frakcje] [1000 slotów]


Pan_Dynia

DyniaCraft  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy by? zagra??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-868793-0-44546600-1383237472.pngDyniaCraft

informacje2.png

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje

strzalka.gifSloty: 999

strzalka.gifIP: To zapowiedź/pytanie.

strzalka.gifPotwory: Tak.

strzalka.gifZwierzęta: Tak.

strzalka.gifPvP: Tak.

strzalka.gifPremium: Nie.

strzalka.gifNether: Tak.

strzalka.gifBiałaLista: Nie.

Administracja4.png

Wkrótce.

 

pluginy2.png

Takie,jakie powinny być na serwerze SV+Frakcje

 

InformacjeDOT2.png

Marzyłeś kiedyś o epickich bitwach między frakcjami po 20,30 osób?Denerwowało Cię 100 frakcji,po 2-3 osoby? U nas tego nie znajdziesz.Będzie tylko parę gildii,na które trzeba będzie pograć trochę dłużej (potrzebne itemy już niebawem).Nie będę kłamał. Pluginy będą spolszczone,nie autorskie.
Nie mówcie,że to kolejny serwer,z frakcjami.Tak wiem,to kolejny taki serwer,ale survival + frakcje ma coś w sobie,że chce się grać.Teraz,tylko pytanie: Czy chcecie?
Vip'y,jak i SVip'y,nie będą miały Prot IV,64 koxów,ani miecza 5 2 2. Dołożymy wszelkich starań,żeby to zbalansować.
Serwer ma 999 slotów,nieograniczoną ilość RAM/Procesor,dzięki sprintdatacenter - 9 jakichkolwiek opóźnień/lagów. (Hosting fiberhost.pl - oferta OBSIDIAN)
Na start gracze by mieli ochronę na 2h,byłby guzik w losowe miejsce.

 

 

Opublikowano

Prezentacja do niczego jak na taki serwer.

 

Btw 1000 graczy nie uciągnie i będą niesamowite lagi. Co z tego że maćie dużo ramu jak łącze za słabe :)

Lacze 200

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...