Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polish real 100% survival[1.6.4][Realnie opadające drzewa][Nowe moby]


azusekpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Polski realny 100% survival

Info.png

strzalka.gifTYP: 100% survival

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: spr109.owncraft.pl:9015

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Admin.png

azusekpl

 

pluginy.png

Podpowiem: More-Sounds itp ;)

 

InfoDOt.png

Witam.
Jestem założycielem serwera polish real 100% survival i chciałbym was zaprosić do wspólnej zabawy ;)
Na serwerze dirt,mossy cobblestone opada jeżeli będzie trzeba to można dodać cobblestone lub stone do opadania ale na ten czas raczej nie ;).Gdy się zetnie drzewo ono opadnie realnie.Gdy jesteśmy w jaskini i nic nie widzimy możemy dać na pochodnie i wpisać komendę /torch odrazu po tym naszą jaskinie rozświetli pochodnia którą trzymamy.Zombie oraz szkielety noszą zbroje,gdy ich zabijemy ich zbroja/miecze wylatują.Niestety zbroja oraz miecze po dropnięciu od szkieletów/zombie są zawsze zużyte.
A oto nowości na serwerze wszystkie rzeczy oraz komendy:

- Zombie/szkielety noszą zbroje/miecze

- Dirt,mossy cobblestone opada

- Drzewo po ścięciu opada realistycznie

- Dodano nowe dzwięki gdy ktoś piszę na czacie lub gdy się otwiera ekwipunek lub gdy ktoś wejdzie na serwer.

- Gracze nie mają komend sethome itp itp.. chodzi tutaj o 100% survival,jeynie vipy mają możliwość komendy /spawn,/sethome,/home/hat

- Gdy vip wpiszę komende /spawn,/sethome/home pojawią się obok niego dzwięki oraz różne efekty teleportowania

- Więcej mobów

- Creepery mają mocniejszy wybuch

- Kilofy szybciej się zużywają jedynie kilof diax ma ustawione na 360

- Kilof żelazny dłużej się zużywa niż kilof złoty

- Gdy zostanie się uderzonym przez moba dostanie się efekt np gdy szkielet strzeli nam w głowę dostaniemy efekt ślepota przez chwilę widzimy ciemno ;)

- Od teraz można wyłączyć dzwięki pisania na czacie komendą /sounds off aby włączyć /sounds on

- Dodaliśmy slendermana rzadki oraz można go zabić.

- Po zabiciu gracza wypada jego głowa

- Dodaliśmy emotikony

- Zablokowaliśmy dostęp do komendy /help,/plugins

- Dodaliśmy vipowi zagrania w tetrisa ;)

- Gdy vip gra w tetrisa gracze mogą zobaczyć jak mu idzie

- Przy zabawie tetris jest highscores

Dlatego zapraszamy was do wspólnej zabawy i myślę że te informacje was zachęcą do dołączenia na serwer ;)

 

A oto jak wygląda spawn oraz tetris dla vipa.
post-1028745-0-39917900-1383230194_thumb.png
post-1028745-0-95126000-1383230200_thumb.png
post-1028745-0-56875400-1383230203_thumb.png
post-1028745-0-17814800-1383230206_thumb.png
Opublikowano

Real survival 100%? Z vipami, spawnem, "realnie opadającymi drzewami" i zmodyfikowanymi mobami? ...

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Tutaj chodzi o prawdziwy survival w minecraft a nie ral life xD a co do drzew: to tak opadają realnie to minecraft nie da się zrobić tak aby opadały płynnie.. opadają tak klockowato inaczej się nie da..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...