Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fkyt2 Rejestracja? Download ? Pare Pytań.. Longju3


L4wli3t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam troszkę taką nie typową sprawę.

Usłyszałem o takim serwie fkyt2. I właśnie chciałem też sobie pyknąc na tym servie.

Tylko gdzie się zarejestrować, skąd wziąsć klienta czy tez SPOL.

 

2 Pytanie.

Co się stało z Longju3&Tunamt2 - Tym niemieckim priv servem, wczoraj nomalnie każdy grał a dziś Przy patchu wyskakuje jakiś błedzik i się zamyka.

 

 

To Tyle.

Z góry dzięki za odp.

Opublikowano

+ Poleciał.

Jeszcze jedna prośbę mam, mógłbyś mi opisać po Polsku tą rejestrację, byłbym Ci bardzo wdzięczny i drugi + by był xD

Opublikowano

Jest problem, otóż

Ściągłem clienta PL metka, i nic nie patchowałem. Ściągłem FKYT2 spol by the pro

i włączyłem przez spol i pisze "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000022). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację. " wie ktoś o co Biega? ;//

Opublikowano

Sorry za odkop

Poszukaj w ustawieniach i dodaj jako wyjątek ( miałem z 2miechy temu tego niedorobionego programka )

Ja nie jestem polakiem.Mam jedynie 2 klawiatury w Polsce od 3lat więc się znam troszkę na pisaniu po PL,niektóre wyrazy jeszcze muszę translatować wiecie o co mi biega?

:D ;}

 

2lcbmzc.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jest problem, otóż

Ściągłem clienta PL metka, i nic nie patchowałem. Ściągłem FKYT2 spol by the pro

i włączyłem przez spol i pisze "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000022). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację. " wie ktoś o co Biega? ;//

 

 

Pobierz NETFramework 3,5 i powinno pomóc.

 

Tu masz download:

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displaylang=en

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...