Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mpcraft *sieć serwerów**100+ slotów*4Fun*Survival*Sky-Block*Real-Life*


lolol152

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie znam się na grafice, mimo tego wiem że dobra prezentacja to dobry serwer, ale nie oceniajcie książki po okładce :)

postaram się zaprezentować serwer najlepiej jak umiem, to jak? zaczynamy!

 

nasza sieć serwerów to łącznie 4 serwery:

4Fun

Sky-Block

Survival

Real-Life (Freebuild)

 

w tym temacie zaprezentuje jeden typ, 4Fun, czyli serwery które powoli "wymierają" ponieważ bardzo często nie ma z nich zysku na tyle dużego, by utrzymać maszyne, my spróbowaliśmy i coś tam nam wyszło :)

 

Maszyna: 16gb ram, o lagi nie ma się co martwić

Nazwa serwera: Mpcraft 4Fun

Adres IP serwera: 4Fun.mpcraft.pl

Ilość slotów: 100, w każdym momencie można ją zwiększyć

Potwory: OFF, to serwer 4Fun, lecz na eventach będzie okazja żeby jakiemuś mobowi przyłoić :)

PVP: tylko na arenie pvp

Nether: OFF, mimo tego gracz ma nieograniczony dostęp do wszystkich bloków z netheru

The End: OFF, tak jak w przypadku netheru, macie dostęp do wszystkich bloków które znajdują się w endzie

O serwerze: jest to serwer 4Fun, którego napewno jeszcze nie widziałeś, na serwerze jest MZ, czyli skrót od.. a zresztą, taka mała niespodzianka, ale itemów wam na serwerze nie zabraknie :) jest

też mapa-"dzicz" na której niczego nie można niszczyć, pewnie zastanawiacie się czemu i po co taka, ponieważ jeśli znudził Ci się plugin PlotMe to to jest serwer dla Ciebie, tu go nie znajdziesz, na tej mapie znajdujesz sobie miejsce na działke, wołasz admina który ci ją daje, i budujesz, w każdej chwili możesz powiększyć sobie działkę

cena działki zawsze wynosi x*y*30, czyli np. kawałek ziemi 10x10 kosztuje 3000, nie jest to dużo :)

 

poniżej zamieszczę pare screenów z serwera :)

post-424619-0-11032800-1383209671_thumb.png

post-424619-0-39676500-1383209698_thumb.png

post-424619-0-43372900-1383209708_thumb.png

post-424619-0-91167700-1383209713_thumb.png

post-424619-0-04138300-1383209723_thumb.png

post-424619-0-95831400-1383209728_thumb.png

post-424619-0-16022000-1383209734_thumb.png

post-424619-0-63285000-1383209741_thumb.png

post-424619-0-31221200-1383209749_thumb.png

 

 

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...