Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie umiem wejsc na moj serwer bo pisze ze mam zadlugi nick


czikson7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie nwm jak zmienic mozliwa liczbe liter/liczb w nicku bo na all serwery umiem na tym nicku a jak mialem inna paczke na serwie to tez umialem pomozcie Lista pluginow: Timtheenchanter,hidestream,worldedit,nocheatplus,pvplevels,vault,commandsign,vote,antirelog,multiverse-core,permissionsex,worldguard,commandspy,automessage,capsblock,iconomy,multicommand,bleed,customcommands,treasurechest,reservations,itemizer,chestshop,clearlag,pvphealth,autosaveworld,simplecensor,essentials,essentialsspawn,authme,timeismoney,essentialschat

Opublikowano

Po 1. Vote swieci sie na czwerwono a to oznacza ze nie dziala wywal go zeby sobie nie zasmiecac...

Po 2. musisz to chyba jak dobrze pamietam zrobic w Autchme w confingu sproboj tam poszperac.

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Opublikowano

W config.yml AuthMe masz taką linijkę [u mnie to 35 linija]:

    maxNicknameLength:

Wpisz po ":" ile liter może mieć gracz, a jeśli twój nick składa się z np. 15 liter wpisz tam o 1 więcej dla pewności ;)

Sygnatura.png?i_dim=1920x1200&app_id=web

Opublikowano
   maxNicknameLength:
 Wpisz po ":" ile liter może mieć gracz, a jeśli twój nick składa się z np. 15 liter wpisz tam o 1 więcej dla pewnośc

kolega @UP dobrze mowi zrob tak.

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...