Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie/Pomoc] Kilka skryptów do napisania, podejmiesz się tego?


TheMadMan9512

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jw. potrzebuję skrypty w najnowszej wersji:

 

1) Blok o id X oraz blok o id Y przy wybuchu tnt zostaje zniszczony zaś blok o id Z przy wybuchu tnt zostaje nienaruszony.

2) Przy użyciu komendy tudzież napisaniu tekstu zaczynającego się "/" ukośnikiem więcej niż X razy w ciągu Y sekund, gracz zostaje wyrzucony z powodem lub bez (obojętnie).

3) Gdy zniszczymy blok o id X pojawia się wiadomość dla wszytkich "Gracz Y zniszczył X".

 

Zamiast x,y,z mogą być nazwy bloków.

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie:)

417711489342956987022.png

Opublikowano

1 i 3, nie wiem o co Ci chodzi w 2 :3

options:
	x: stone
	y: cobblestone
	z: dirt
	blok: grass

on explode:
	loop blocks in radius 5:
		if loop-block is {@x} or {@y}:
			set loop-block to air
		if loop-block is {@z}:
			set loop-block to {@z}
			
on mine {@blok}:
	broadcast "%player% zniszczyl {@blok}"
Opublikowano

Dzięki bardzo:)

 

Co do punktu drugiego to tak:

 

jeśli jakiś gracz zacznie spamić komendami (np. /help), to ma być jakiś limit użyć X komend w ciągu Y sekund, jeśli limit zostanie przekroczono to dostaje się kicka i tyle.

Mam nadzieję, że tym razem dobrze to wyjaśniłem.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Może będzie działać, nie wiedziałem jak to zrobić to wymyśliłem takie coś :3

options:
	cmd: /help or /? or /pl or /plugins
	czas: 10
	
variables:
	{komendy1::%player%} = 0
	{komendy2::%player%} = 0
	
on command {@cmd}:
	if {komendy2::%player%} is 1:
		send "&cNie spamuj komendami!"
		wait {@czas} seconds
		set {komendy2::%player%} to 0
		set {komendy1::%player%} to 0
		stop
	if {komendy1::%player%} is 1:
		set {komendy2::%player%} to 1
		stop
	set {komendy1::%player%} to 1
	stop
	
on login:
	set {komendy2::%player%} to 0
	set {komendy1::%player%} to 0
Opublikowano

 

Może będzie działać, nie wiedziałem jak to zrobić to wymyśliłem takie coś :3

options:
	cmd: /help or /? or /pl or /plugins
	czas: 10
	
variables:
	{komendy1::%player%} = 0
	{komendy2::%player%} = 0
	
on command {@cmd}:
	if {komendy2::%player%} is 1:
		send "&cNie spamuj komendami!"
		wait {@czas} seconds
		set {komendy2::%player%} to 0
		set {komendy1::%player%} to 0
		stop
	if {komendy1::%player%} is 1:
		set {komendy2::%player%} to 1
		stop
	set {komendy1::%player%} to 1
	stop
	
on login:
	set {komendy2::%player%} to 0
	set {komendy1::%player%} to 0

Co prawda zrobiłeś, że po użyciu komendy (1 raz) musimy czekać 10 sekund po których jest zdjęty ten napis "Nie spamuj komendami" i potem już nie nalicza użyć komend, ale jakoś to zdołam przerobić pod swoje potrzeby. Dzięki :)

417711489342956987022.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...