Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P][Własna paczka][1.6.2][Autorskie rozwiązania][Mody] - ExtremeTech - Jedyny taki w Polsce


Naladar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Serwer jest tylko i wyłącznie PREMIUM
extremetech.png
Dodatkowe informacje:
IP: 37.59.5.224:25678
IP TeamSpeak: 37.59.5.224:9987
Poziom: Hard
Moby: ON
PvP: OFF
Cuboidy: ON (Gracz: 45x45, VIP: 85x85, Weteran: 95x95)
Pobranie Launchera:
http://extech.tk/
Film instruktażowy jak zainstalować paczkę
Drogi administratorze jest to link do pobrania Launchera, ale trzeba wpisać nick ponieważ nie można udostępniać paczki NoPremium. Jest to specjalna weryfikacja Premium, oraz na forum nie wolno udostępniać pirackich plików. Autorzy modów zakazują udostępniania modów bez podania linów do ich tematów, autora i pełnej nazwy moda.
SKAN:
Sloty: 100 (W późniejszym czasie nawet więcej)
Dlaczego u nas?
- Posiadamy autorskie pluginy stworzone specjalnie na potrzeby serwera
- Wielojęzyczność (polski, angielski, holenderski)
- Mamy pomocną administracje
- Organizujemy wiele ciekawych wydarzeń, tzw. eventów
Panuje u nas miła atmosfera. Gracze pomagają sobie nawzajem, a administracja rozbija wszelkie wątpliwości. Gra u nas to świetna rozgrywka. Zapewniamy, że u nas czasu nie stracicie!
Posiadamy również własny launcher na którym automatycznie wprowadzamy aktualizacje paczki modyfikacji.

 

Ekipa ExtremeTech

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

po złożeniu aplikacji dostajesz link jeżeli twój nick zostanie zweryfikowany z kontem premium możesz pobrać launcher. Nie możemy udostępnić od razu DL ponieważ nopremium mogło by go pobrać.

 

@edit

 

Na weryfikacje można trochę poczekać ponieważ nie jest to jeszcze w pełni automatyczne.

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

wpisujesz login lub email oraz hasło konta premium. W razie jakichkolwiek pytać na serwerowym teamspeaku 37.59.5.224

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Chyba Sobie jaja robisz, że mamy Ci podawać login i hasło konta premium >.< zeby pobrać Launchera hahaha ;d

 

No typ doje.bał ;d

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

@up czytaj ze zrozumieniem, na stronie piszesz login premium ponieważ nie możemy udostępniać plików dla nopremium, po weryfikacji musisz się zalogować na konto premium aby pobrać mody, jeżeli myślisz że jest tam jakiś virus, keylogger na górze jest skan, po drugie jest to zaufany launcher stworzony przez smbarbour link do strony twórcy

http://mcupdater.com/

Jeżeli nadal masz wątpliwości to nie pobieraj. Nikogo nie zmuszamy do grania i pobierania Launchera.

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Tak czy siak karzecie podać hasło do konta premium co już smierdzi. Nie interesuje mnie to czy jest tam jakiś wirus tylko fakt tego, że wyłudzasz hasła co jest karalne i każdy może iść z tym na policje :)

 

Konta premium mają ten przywilej, że wchodzą na serwery premium bez logowania!

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Świetny serwer, jeżeli chcesz stracić swoje hasło do premium. Gorąco polecam, jeżeli chcesz przymusowo wrócić na piracką wersję!

.

Opublikowano

@up czytaj ze zrozumieniem, na stronie piszesz login premium ponieważ nie możemy udostępniać plików dla nopremium, po weryfikacji musisz się zalogować na konto premium aby pobrać mody, jeżeli myślisz że jest tam jakiś virus, keylogger na górze jest skan, po drugie jest to zaufany launcher stworzony przez smbarbour link do strony twórcy

http://mcupdater.com/

Jeżeli nadal masz wątpliwości to nie pobieraj. Nikogo nie zmuszamy do grania i pobierania Launchera.

 

Czytaj ze zrozumienieniem ? wpisujesz login lub email oraz hasło konta premium. W razie jakichkolwiek pytać na serwerowym teamspeaku 37.59.5.224

Innaczej nie da się tego zinterpretować ...

 

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

Launcher działa jak każdy jeden premium. Podobnie działa launcher Geoning'a ja nie otrzymuje żadnych haseł jest to tylko podawane aby mojang/minecraft.net mógł wam nadać unikalne połączenie abyście mogli wejść na serwer premium.

 

 

 

@ Veneficium według ciebie to każdy mógłby wejsć na serwer premium wystarczy że wszedł by na loginie z premium, bo bez logowania launcher nie będzie wiedział że to ty się logujesz a nie ktoś obcy

Dodatkowo ty też łamiesz prawa moderów, posiadasz w paczce ThaumCraft 4, owego modu nie wolno dodawać do paczek publicznych oprócz FTB, nie podałeś linków i autorów modyfikacji, łamiesz prawo. Serwer nopremium też udostępniasz grę piratą. więc zastanów się zanim napiszesz. Wieć musisz posiadać WL oraz udostępniać paczkę dopiero po dodaniu do WL

 

Raczej każdy koder/developer potwierdzi moje zdanie na temat tego launchera jeżeli chcecie mogę wam wytłumaczyć hmm dokładne działanie launcherów na tyle ile ja go rozumiem.

 

 

@edit

Na takiej samej zasadzie działa Launcher paczki Feed The Beast gdzie paczki tworzą twórcy modów więc ich też oskarżycie o wyłudzanie haseł i zgłosicie to na policje ? bo jeżeli się ktoś nie zna to by to zrobił więc zastanówcie się dobrze co piszecie

 

 

Dodatkowo mógłbym zamieścić pliki bez Launchera ale wtedy oskarżylibyście mnie że udostępniam minecraft do pobrania każdemu, czyli Nopremium. Co także jest karalne więc do wszystkiego można się doczepić.

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Launcher działa jak każdy jeden premium. Podobnie działa launcher Geoning'a ja nie otrzymuje żadnych haseł jest to tylko podawane aby mojang/minecraft.net mógł wam nadać unikalne połączenie abyście mogli wejść na serwer premium.

 

 

 

@ Veneficium według ciebie to każdy mógłby wejsć na serwer premium wystarczy że wszedł by na loginie z premium, bo bez logowania launcher nie będzie wiedział że to ty się logujesz a nie ktoś obcy

Dodatkowo ty też łamiesz prawa moderów, posiadasz w paczce ThaumCraft 4, owego modu nie wolno dodawać do paczek publicznych oprócz FTB, nie podałeś linków i autorów modyfikacji, łamiesz prawo. Serwer nopremium też udostępniasz grę piratą. więc zastanów się zanim napiszesz. Wieć musisz posiadać WL oraz udostępniać paczkę dopiero po dodaniu do WL

 

Raczej każdy koder/developer potwierdzi moje zdanie na temat tego launchera jeżeli chcecie mogę wam wytłumaczyć hmm dokładne działanie launcherów na tyle ile ja go rozumiem.

 

 

@edit

Na takiej samej zasadzie działa Launcher paczki Feed The Beast gdzie paczki tworzą twórcy modów więc ich też oskarżycie o wyłudzanie haseł i zgłosicie to na policje ? bo jeżeli się ktoś nie zna to by to zrobił więc zastanówcie się dobrze co piszecie

 

 

Dodatkowo mógłbym zamieścić pliki bez Launchera ale wtedy oskarżylibyście mnie że udostępniam minecraft do pobrania każdemu, czyli Nopremium. Co także jest karalne więc do wszystkiego można się doczepić.

Tylko gdybyś nie zauważył nikt nie jest o to pozwany ..

Opublikowano

Hasło do premki ??? mam podac wes stary stawiaj klocki w MC a nie probojesz zdobyc hasla do PREMEK a potem je nielegalnie sprzedawac . NIe polecam

Serwer PvP: garnizon.maxc.pl Zapraszamy -> 25/40

Opublikowano

Jak boisz się zalogować to może oskarż jeszcze oficjalny launcher z minecraft.net bo tam też podajesz hasło do premki. Tak samo każdy inny launcher premium gdzie podajesz hasło. Nie wiesz jak działa launcher to się nie wypowiadaj.

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Nie wiem o co wam chodzi, naprawdę nie wiem. MCUpdater - czyli launcher, z którego korzysta ten serwer jest o otwartym kodzie: http://https://github.com/MCUpdater/MCUpdater - Jeśli nie wierzycie w forka ExtremeTechu to możecie zdekompilować kod launchera i porównać go z przytoczonym linkiem. Z tego co widzę, do autoryzacji wykorzystuje bezpośrednie połączenie login.minecraft.net, a do odnowienia sesji YGGDrasil, tak aby lastlogin nie był nigdzie zapisywany. Działa to na takiej samej zasadzie jak każdy inny launcher...

Opublikowano

 

Jak boisz się zalogować to może oskarż jeszcze oficjalny launcher z minecraft.net bo tam też podajesz hasło do premki. Tak samo każdy inny launcher premium gdzie podajesz hasło. Nie wiesz jak działa launcher to się nie wypowiadaj.

 no to teraz żeś dojebał węgla do pieca ziom oficjalny lancher z minecraft.net jest stworzony przez twórców gry i po co twórcom jest twoje hasło do premium skoro oni maja miliony giftcodów
1390155547-U554535.jpg
Opublikowano


package org.mcupdater.util;

 

import java.util.HashMap;

import java.util.logging.Level;

 

import org.mcupdater.Version;

import org.mcupdater.model.LoginData;

import org.mcupdater.util.HTTPSUtils;

import org.mcupdater.util.MCLoginException;

import org.mcupdater.util.MCLoginException.ResponseType;

 

public class MCLegacyAuth {

public static LoginData login(String username, String password) throws Exception {

try {

HashMap<String, Object> localHashMap = new HashMap<String, Object>();

localHashMap.put("user", username);

localHashMap.put("password", password);

localHashMap.put("version", Integer.valueOf(13));

String str = HTTPSUtils.executePost("https://login.minecraft.net/", localHashMap);

if (str == null) {

//showError("Can't connect to minecraft.net");

throw new MCLoginException(ResponseType.NOCONNECTION);

}

if (!str.contains(":")) {

if (str.trim().equals("Bad login")) {

throw new MCLoginException(ResponseType.BADLOGIN);

} else if (str.trim().equals("Old version")) {

throw new MCLoginException(ResponseType.OLDVERSION);

} else if (str.trim().equals("User not premium")) {

throw new MCLoginException(ResponseType.OLDLAUNCHER);

} else {

throw new MCLoginException(str);

}

}

if (!Version.isMasterBranch()) {

MCUpdater.apiLogger.info("Login response string: " + str);

}

String[] arrayOfString = str.split(":");

 

LoginData login = new LoginData();

login.setUserName(arrayOfString[2].trim());

login.setLatestVersion(arrayOfString[0].trim());

login.setSessionId(arrayOfString[3].trim());

login.setUUID(arrayOfString[4].trim());

return login;

 

} catch (MCLoginException mcle) {

throw mcle;

} catch (Exception localException) {

MCUpdater.apiLogger.log(Level.SEVERE, "General error", localException);

throw localException;

}

}

}

Proszę bardzo, to jest funkcja logowania w tym launcherze aby rozwiać wątpliwości :)
Opublikowano

Nie mogę dołączyć na serwer.

Na singlu paczka działa.

 

Podczas łączenia pojawia się to:

2013-11-10 00:15:09 [INFO] [Minecraft-Client] Connecting to s.extremeserv.pl, 25678
2013-11-10 00:15:11 [WARNING] [ForgeModLoader] The mod ProjRed|Transmission was not found on the server you connected to, but requested that the server side be present
2013-11-10 00:15:11 [WARNING] [ForgeModLoader] The mod ProjRed|Integration was not found on the server you connected to, but requested that the server side be present
2013-11-10 00:15:11 [INFO] [ForgeModLoader] InvTweaks: net.minecraft.inventory.ContainerPlayer
2013-11-10 00:15:12 [INFO] [STDOUT] Setting up custom skins
2013-11-10 00:15:13 [INFO] [Minecraft-Client] [CHAT] NICKGRACZA joined the game.
2013-11-10 00:15:13 [INFO] [ForgeModLoader] [THAUMCRAFT] Client received server config settings.
2013-11-10 00:15:13 [INFO] [STDOUT] Loading World: remote/37.59.5.224~25678/world
2013-11-10 00:15:14 [INFO] [ForgeModLoader] [Modstats] Updates found: Modular Force Field System (3.3.2).
2013-11-10 00:15:14 [INFO] [Minecraft-Client] [CHAT] Updates found: Modular Force Field System (3.3.2).
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded codechicken.multipart.nei.NEI_MicroblockConfig
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] IC2 NEI Submodule initialized
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded ic2.neiIntegration.core.NEIIC2Config
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded codechicken.wirelessredstone.addons.NEIWirelessAddonConfig
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded codechicken.enderstorage.internal.NEIEnderStorageConfig
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded factorization.nei.NEI_FactorizationInputConfig
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded factorization.nei.NEI_FactorizationRecipeConfig
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded crazypants.enderio.nei.NEIEnderIOConfig
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded mods.immibis.tubestuff.crossmod.NEITubestuffConfig
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded gregtechmod.mistaqur.nei.NEI_GregTech_Config
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [STDOUT] Loaded shedar.mods.ic2.nuclearcontrol.crossmod.nei.NEINuclearControlConfig
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Templates: [8797]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Serums: [8803]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Containers: [8766]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Machines.Apiarist: [2675]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Machines.Genetic: [2676]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Machines.Advanced: [2674]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Hives: [4003]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Misc: [8798]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Misc: [8793]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Misc: [8804]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Misc: [8829]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Frames: [8816]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Frames: [8817]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Frames: [8818]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Frames: [8819]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Frames: [8820]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons] Registered subset Extra Bees.Machines.Alveary: [4014]
2013-11-10 00:15:17 [INFO] [NEIAddons|Forestry] Loaded Extra Bees comb item: binnie.extrabees.products.ItemHoneyComb@640dd227 (8776)
2013-11-10 00:15:18 [INFO] [NEIAddons|Forestry] Registering variants for forestry.apiculture.items.ItemHoneycomb: [0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16]
2013-11-10 00:15:18 [INFO] [NEIAddons|Forestry] Registering variants for binnie.extrabees.products.ItemHoneyComb: [0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 16, 19, 18, 21, 23, 22, 24, 27, 26, 29, 28, 31, 30, 32, 33, 36, 37, 42, 40, 41, 46, 45, 54, 53, 52, 59, 58, 57, 56, 63, 62, 61, 60, 68, 69, 70, 71, 64, 65, 66, 67, 76, 79, 72, 73, 75, 81, 82]
2013-11-10 00:15:18 [INFO] [STDOUT] Loaded net.bdew.neiaddons.NEIAddonsConfig
2013-11-10 00:15:18 [WARNING] [ForgeModLoader] Could not retrieve Forestry item identified by: liquidBiomass
2013-11-10 00:15:18 [WARNING] [ForgeModLoader] Could not retrieve Forestry item identified by: liquidBiofuel
2013-11-10 00:15:18 [WARNING] [ForgeModLoader] Could not retrieve Forestry item identified by: liquidSeedOil
2013-11-10 00:15:18 [WARNING] [ForgeModLoader] Could not retrieve Forestry item identified by: liquidJuice
2013-11-10 00:15:18 [WARNING] [ForgeModLoader] Could not retrieve Forestry item identified by: liquidHoney
2013-11-10 00:15:18 [WARNING] [ForgeModLoader] Could not retrieve Forestry item identified by: liquidMead
2013-11-10 00:15:18 [WARNING] [ForgeModLoader] Could not retrieve Forestry item identified by: liquidGlass
2013-11-10 00:15:18 [WARNING] [ForgeModLoader] Could not retrieve Forestry item identified by: liquidIce
2013-11-10 00:15:18 [WARNING] [ForgeModLoader] Could not retrieve Forestry item identified by: liquidMilk
2013-11-10 00:15:18 [INFO] [STDOUT] Loaded mods.neiplugins.NEIPluginsConfig
2013-11-10 00:15:18 [INFO] [STDOUT] Loaded mrtjp.projectred.compatability.NEIProjectRedConfig
2013-11-10 00:15:18 [INFO] [ForgeModLoader] InvTweaks: codechicken.enderstorage.storage.item.ContainerEnderItemStorage
2013-11-10 00:15:18 [INFO] [Minecraft-Client] [CHAT] You have no new mail.
2013-11-10 00:15:20 [INFO] [Minecraft-Client] [CHAT] DartCraft Beta 0.2.11 is available: http://adf.ly/YfncZ
2013-11-10 00:15:20 [INFO] [Minecraft-Client] [CHAT] Bugfixes/Exploit fixes.  The Magic Meter is here - added Chu Chus and Force Potions as well.  No more unintended Infuser mooching.  Serious config options.  Info: http://bit.ly/dartPost
2013-11-10 00:15:20 [INFO] [Minecraft-Client] [CHAT] No waypoints exist for this world/server.
2013-11-10 00:15:22 [INFO] [STDOUT] failed getting color: 0 0
#
# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:
#
#  EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x00000000142b9530, pid=4200, tid=4664
#
# JRE version: Java(TM) SE Runtime Environment (7.0_45-b18) (build 1.7.0_45-b18)
# Java VM: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (24.45-b08 mixed mode windows-amd64 compressed oops)
# Problematic frame:
# C  [atio6axx.dll+0xa39530]
#
# Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows
#
# An error report file with more information is saved as:
# C:\Users\User01\AppData\Roaming\.MCUpdater\instances\extrtech\hs_err_pid4200.log
#
# If you would like to submit a bug report, please visit:
#   http://bugreport.sun.com/bugreport/crash.jsp
# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.
# See problematic frame for where to report the bug.
#
AL lib: (EE) alc_cleanup: 1 device not closed
 

Masz serwer MC z modami, chętnie zagram.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...