Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

płyta glowna podlacznie 1 kabla prosze was o pomoc


DarO378

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otoz pisze w problemie 1 odlaczony mam kabel ktory idzie do plyty glownej kabel od wlaczania komputera restetowania itp kable sa taki led - led+ h.d.d sw power sw restet sw jesli ktos by wiedzial to moglby mi napisac np led- ma wejsc w bolec czy ta szpilke w plycie glownej np od lewej 3 gó rny led- najbardziej chodzi mi tylko o to zebyn mogl wlaczyc komputer jesli ktos chce to moge tez do niego zadzownic czy cos nie ma problemu jesli chcialby mi wytlumaczyc plyte glowna mam gibabyte ga g3m1 se2c

 

Bardzo was prosze o pomoc

Opublikowano

Do płyty głównej dostałeś instrukcje. W środku znajduje się rozpiska.

 

Dodatkowo na płycie powinieneś mieć all podpisane.

 

Możesz to robić metodą prób i błędów bo i tak niczego nie uszkodzisz.

 

@Edit:

 

an92j3.jpg

 

Biały kabel to przeważnie zawsze minus.

 

Tu masz manuala od producenta:

http://download.gigabyte.us/FileList/Manual/mb_installation_guide-eu.pdf

Na 4 stronie opisane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...