Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skin] Kompletnie nie wiem na co się zdecydować.


Michaliex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][img]http://gim1chojnice.pl/lol/img/2.png[/img][/center]
[color="#FFFFFF"]Posiadam:[/color] 11315 rp
[color="#FFFFFF"]Zależy mi na:[/color] Ciekawości skina, dużo efektów zmiennych.
[color="#FFFFFF"]Preferuję:[/color] Wszystko.
[size="1"][right][url="http://gim1chojnice.pl/lol/index.html"]Generator by krycha1996[/url][/right][/size]

Po prostu nazbierało mi się tych 11k rp i nie wiem kompletnie co z nimi zrobić.
Wiem że za chwile Hallowin i stamtąd kupię sobie Dyrektorkę Fiorę, Twisted Fate z Podziemi i Zombie Brand.
Lecz po za tym nie wiem na co je wydać.
Głupie odpowiedzi będą podsyłane do modów.
Powiedzcie mi jakie skiny Wam się podobają.

BloodEgo_eune_81_1_logo.png

Opublikowano

Może powiedz, które masz i którymi postaciami grasz.

Ja bym trzymał, z wyprzedaży za tyle RPków obłowisz się skinami, że hoho

 

Trzymaj, nie wydawaj głupio. Czekaj na wyprzedaże

Opublikowano

Kolega wyzej dobrze mowi z wyprzedarzy kupilbys mase skorek lecz ja wolalbym chyba wykupic te 'limitowane' i miec satysfakcje ,ze mam cos co nie predko pojawi sie znowu w sklepie i jest rzadziej spotykane :)

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

Może Kitty Cat Katarina ,zajebisty art ,lecz szkoda ,bo jej w grze nie widziałem :/

Okropna w grze.

Miałem tak jak ty. Nie byłem zdecydowany więc kupiłem bundle z 2k12 i zombie branda. Reszta skinów to trash prócz Nidalki i może Vlada. Zainwestuj w wardy i prezenciki. :-)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...