Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] BrudnyFunk vs. TeNzHasztagiem


BrudnyFunk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357920330-U286162.png





Wyzywający: BrudnyFunk

Wyzywany: TeNzHasztagiem

Wstawienie prac do: 3 dni

Głosowanie do: 3 dni

Tematyka: Nasza ulubiona tematyka - bragga.

Notatka: Piszemy 16 wersów, życzę powodzenia. Dajesz czysty spontan, na luzie w bluzie z kapturem.

a4yfzc.png


Shut the fuck up!


Opublikowano

Ja już coś skleiłem. Tamto to pomyłka - Ciebie wyzywałem.

 

Na forum jestem Bedoef, na dzielni Pascal,
Zawsze na propsie, zawsze towarzyszy mi dobra passa.
Moje imię znają wszyscy, znajdziesz je na kapslach,
Tymbarka, zawsze najlepsze teksty chcę dać Wam.
Mówią waćpan, daj pan kolejny popis,
Nie muszę się popisywać, stary, kurwa no co Ty.
Teksty mam wulgarne, lecz niewyobrażalnie dobre,
Masz coś do mnie, siejesz ferment, lepiej zamknij mordę.
Nie wiesz jak to jest, oglądać Mount Everest z góry,
Wiesz jak to jest, sikam Ci na głowę, myślisz, że to chmury, ej.
Ze swoimi zajaram, czyste to jak ambrozja i Olimp,
Nie jesteś swój? Wara i spierdalaj! Wiem, że to boli.
Mam styl, mój styl jak Radio Zet, niesłychanie dobre granie,
Mój styl jak cztery dziesiątki za z gwiazdami taniec.
Ko-koniec, szmaty i drogie panie,
MPC to ja, Majken i ten z hashtagiem.

a4yfzc.png


Shut the fuck up!


Opublikowano

Tym razem razem nie zaznaczam rymów, jak ktoś wszystkich nie wyłapię to pech ;p

 

Na wejściu propsy dla mnie, lubię sam siebie,
Moim zdaniem jest ważne, mieć dobrą samoocenę.
Napisałeś - więcej rymów, wziąłem to do siebie,
Pizgałem już poczwórne, a gość, że to bezsens.
I chuj w sumie, tak mówię - jebać krytykę,
Mój numer, sześć szóstek, podwójny Lucyfer.
Hajs lubię, mam w dupie, co powiesz synek,
Rap umiem, nie z trudem, końca nie widzę.
Bo gram w to ciągle, wciąż, nadal, dalej,
Bezkolizyjnie jak pociągam, choć z wandal rapem.
I choć to nie talent, bo wątpię w to mocno,
Szlifuję styl dalej, bo mogę grać nonstop.
Bo mogę pierdolnąć, tak wersem, że się posrasz,
Wypadną Ci gały, a gówno spłynie po nogach.
Wiem, jestem chamski, ale mam wolną rękę,
To jest Bragga w końcu, zahamowania jebie.
Powodzenia życzę ; )
Opublikowano

Jestem za BrudnyFunk, chociaż TeN też fajnie zrymował niektóre wersy, i przypomniał mi w pewnym momencie Słonia :]

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej to zrobił B do F.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...