Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nokia Lumia 520 - przesyłanie gier z komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otóż mam pytanie ... Czytałem gdzieś na forum że można przesyłać gry z komputera na telefon ale potrzeba karty SD ... Ja nie posiadam karty SD mogę jakoś przesłać grę z komputera na Windows Phone ?

2a0c2mq.png

Opublikowano

Z tego, co mi wiadomo to na WP można przerzucać tylko bezpośrednio na telefon do odpowiednich folderów, albo przez program. Możesz spróbować wrzucić gdzieś grę gotową do zainstalowania na telefonie i po prostu sprawdzić czy działa. Jednak WP to dość specyficzny system i nie wiem czy obsłuży Ci coś "nielegalnego", co nie zostało pobrane bezpośrednio z Marketu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z tego, co mi wiadomo to na WP można przerzucać tylko bezpośrednio na telefon do odpowiednich folderów, albo przez program. Możesz spróbować wrzucić gdzieś grę gotową do zainstalowania na telefonie i po prostu sprawdzić czy działa. Jednak WP to dość specyficzny system i nie wiem czy obsłuży Ci coś "nielegalnego", co nie zostało pobrane bezpośrednio z Marketu.

Ten program, to Zune. Poza tym, jeżeli się da, to podłącz telefon do kompa, wejdź w Komputer, znajdź coś w rodzaju "Pamięć zewnętrzna", otwórz i powinno być tam folder "pamięć wewnętrzna" (tego telefonu). Wrzucisz tam instalkę i zainstalujesz z poziomu smartfona. Jeżeli się nie da, to... Tyłek.

17052109001382846035.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...