Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Szukam działającego wh na Restia.pl


cezgor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam działającego WH na restia.pl sprawdzałem te ze spisu hacków to z 1 działa ala mam dziwna grafike w nim, grafika się rozmazuje i jest bardzo ciemna więc proszę o jakiś dobry i sparwny WH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

banner1.png

Opublikowano

ten też nie działa mam po nim dziwny czarny ekran postac widac ale wszystko jest ciemne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

banner1.png

Opublikowano

jak odpalam te star to wyskakuje że nie może znaleść metin2client.bin i potem zmieniam nazwe klienta resti na te metin2client.bin i normalnie mi odpala gre poprzez klikniecie na ten start ale jak gram to wh dziala lecz mam caly ekran czarny lecz postac widac

to wygląda tak ss: http://www.speedyshare.com/pwzEX/1029-201233.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

banner1.png

Opublikowano

jak odpalam te star to wyskakuje że nie może znaleść metin2client.bin i potem zmieniam nazwe klienta resti na te metin2client.bin i normalnie mi odpala gre poprzez klikniecie na ten start ale jak gram to wh dziala lecz mam caly ekran czarny lecz postac widac

 

to wygląda tak ss: http://www.speedyshare.com/pwzEX/1029-201233.jpg

Wklejasz tylko xTymekx.epk i .eix do pack

Index wklejasz taki: http://wklej.org/id/1161869/txt/

 

A gre odpalasz jak zawsze przez : Restia.exe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...