Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<|MineGold|> [Z][1.7.2][3 SEZON][300 SLOTÓW][HARDCORE][RANKING][GILDIE]


Fulsiek

Zagrasz ?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz ?

    • Nie, nie zagram
      4
    • Niewiem, raczej nie zagram
      1
    • Niewiem, raczej zagram
      4
    • Tak, zagram
      15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|
|
\/









s2tpqt.png

Zapraszamy wszystkich na otwarcie
3 sezonu serwera
HARDCORE
MineGold
STARTUJEMY W CZWARTEK
NA WERSJI 1.7.2 O GODZINIE 17:00

2e4db0p.jpg2e4db0p.jpg


IP SERWERA:
MC.MINEGOLD.PL

WERSJA:
1.7.2

TRYB:
HARDCORE

SLOTY:
300

2e4db0p.jpg2e4db0p.jpg
ZAPOWIEDŹ FILMOWA






 


 

 

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

@up
Jeśli nie wyjdzie CraftBukkit normalny na wersje 1.7.2 do czw to serwer będzie działał i na 1.7.2 i na 1.6.4

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

Następne gówno.

Ten wasz serwerek jest słaby.

Skrypt UltimateClans ?

Hahaha, dobre : )

Nie polecam.

Kolejny pajac który nie umi czytać.

Nie znasz słowa "Zapowiedź" ?

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

Kolejny pajac który nie umi czytać.

Nie znasz słowa "Zapowiedź" ?

 

Co ma do tego "Zapowiedź"... Wszyscy wiedzą że twoje serwery są słabe... Tak jak Marcin pisał, przerobione UC, nowa edycja co 2 tygodnie... Nie polecam...

 

Pozdrawiam,

misiekcraft

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

Co ma do tego "Zapowiedź"... Wszyscy wiedzą że twoje serwery są słabe... Tak jak Marcin pisał, przerobione UC, nowa edycja co 2 tygodnie... Nie polecam...

 

Pozdrawiam,

misiekcraft

 

Wiem, i nie wyzywaj od pajaców, ja wyraziłem tylko swoją opinię ;-)

Serwer był słaby i pewnie będzie, szkoda grać ;--)

Dlaczego sądzicie że serwer jest słaby.

Te 200 osób które grają na tym serwerze może sądzą inaczej ?

Może i każdy ma prawo do wystawienia opinii ale żeby wejść na 5 sekund na serwer i powiedzieć że jest słaby.

~stasio03

Poszukuje Współ własciciela na serwer minecraft

zglaszac sie prosze na pw

Opublikowano

-Prezentacja Beznadziejna (tzn. zapowiedz)

-Brak autorskich plugnow..

 

+Ogarnięty serwer estetycznie

+Spora ilość graczy

+/- Skrypty ;)

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...