Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] TeNzHasztagiem vs rafor4


TeNzHasztagiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście przyjmuję, bo sam się umówiłem. Wstawię za kilka godzin lub dopiero w czwartek, bo teraz akurat mam taki humor, że z chęcią wziąłbym książkę i się nią napi... do rana po głowie ^^

Opublikowano

Spoko, ja już napisałem :

 

Na razie stoję na ziemi, polecieć mogę w górę,
Jak mnie nie docenisz, utnę Ci głowę chujem.
Bragga plus horrorcore, to połączenie lubię,
Adam chciał Ewe rżnąć, ona się wężem masturbuję.
I umiem do celu iść, bez trumien dla słabych,
Chcę dotknąć chmurę, tak czule jak pale haszysz.
Bo w sumie to lecę, już powoli się tam zbliżam,
Boga zobaczę przecież, a i tak bez znaku krzyża.
Widać dobrze stąd ziemię, zieloną planetę gówna,
Jestem w niebie, nad chmurami - nie ma jutra.
Jest tylko teraz, ta chwila się tylko liczy,
Nic innego nie ma, mija sekunda jak trzy godziny.
Nie spadnę, bo punche, mam fajne, jak zawsze,
I tarczę, bo walczę, gram z asem, w rękawie.
Nie ładnie tak trochę, to Joker, ja - oszust,
Ale ja wszystko mogę, bo latam bez prochów.
Pozaznaczałem rymy kolorami, bo trochę tego jest. Pod koniec czerwony i pomarańczowy się powtarza z początku, bo już nie było odróżniających się kolorów
phenomen - jakie rymowanie dla rymowania bez sensu ? Cały tekst trzymałem się tematu
Opublikowano

Poszedłem w takie trochę klimaty, co do humoru ^^ Mam nadzieję, że mimo wszystko się podoba. Nie zaznaczam rymów, bo gorzej widać tekst :)

 

 

Wznoszę się ponad chmury, w błękitne obłoki
Świat marzeń, bez skazy, anielscy piloci,
Na miłość popyt, nie brak zrozumienia
Taki świat jest piękny, ale to ściema
Własna cena, talent i pasja, to drabina
Ta chwila, cała akcja, do głowy wbijam
Moja siła, to tylko to co tworzę
Słowa sercem, bo ja staram się jak mogę
To jest właśnie to, na szczyt, prosta droga
Chce być nad ludźmi, bawiąc się w boga,
To moje słowa, żeby było lepiej,
Chce wpajać ludziom, postępowania księgę
Chmury to miejsce, marzeń i pasji,
Bujanie w obłokach, gwiazdy już zgasły
Co się dzieje, gdy niebo otaczają chmury?
Spadam na ziemię, gdy trafiają mnie pioruny...
Opublikowano

nie ogarniam tekstu tegozhasztagiem, jakaś obsesja rymów, pozbawiona poziomu i ogólnego sensu; dla mnie rymowanie dla rymowania jest po prostu słabe.

głos na rafora - wybieram mniejsze zło

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...