Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zagrać Na Polskich Privach Przez Hamachi


14darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich w tym poradniku opisze wam "Jak zagrać na polskich privach przez Hamachi".

No to zaczynamy...

1.Co bedzie potrzebne

-Hamachi

Download:

http://www.instalki.pl/programy/download/p2p/get.php?file=hamachi

Skan: Instalki.pl jest to oryginalna strona więc nie muszę dawać Skanu

-Chińska Podstawka by rodimop

Skan: zbyt duży plik,rodiomop go wrzucił więc jest bez wirusów

Download:

http://www.megaupload.com/?d=Y2BJY17G

-Plik Mc.txt , mc.dll ,mc.exe i 倚天2登陆器

Download: Pliki znajdują się w Chińskiej Podstawce


2.Sieci Hamachi

1.Włączamy nasze Hamachi i kilkamy "Dołącz do istniejącej sieci"

SS: beztytuuzw.png

2.Następnie wpisujemy id sieci oraz hasło

SS:21586801.jpg

Powinniśmy dołączyć do sieci ale niekiedy wyskakują komunikaty

3.-Sieć Jest pełna (max. osób )

-Sieć Zablokowana

-Zaproszenie zostało wysłane,dołączysz do sieci po zaakceptowaniu.

3.Pliki mc

1.Odpalamy plik mc.txt i zmieniamy na IP Założyciela z normalną końcówką!

2.Wklejamy plik mc.txt mc.dll mc.exe i 97437019.png do Chińskiej Podstawki

 

4.Rejestracja

Gdy już jesteśmy na Hamachi, a serwer posiada taką rejestrację to wchodzimy na nią i rejestrujemy się

1.Nie działa mi rejestracja co robić!

Najprawdopodobniej nie jesteś na Hamachi. Jeżeli jednak to spytaj się GA czy server jest włączony.

5.Przez jaki plik odpalać server

Server odpalamy za pomocą tego pliku

SS: 97437019.png

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY

Opublikowano

Zły dział

I było ;)

Zamykam

http://www.mpcforum.pl/topic/102136-jak-sie-polaczyc-z-serwerem-hamachi-i-bez-hamachi/

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...