Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diablo 3 kilka pytań na stan dzisiejszy.


panowielepsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, pomysłałem właśnie o zakupie DIII, i mam kilka pytań:

 

1.Najważniejsze: Czy na dzisiaj, nadal opłaca się grać w diablo 3? (Chodzi mi o tryb multiplayer czy nie będzie żadnych problemów z małą ilością graczy, oraz jak się zapowiada przyszły okres diabolo xD)

 

2. Czy jest może coś " ala skrzynia z Torchlight" w którym postacie z jednego konta, mogą przesyłać między sobą gold, itemy?

 

3. Ile mogę mieć postaci na jednym koncie?

 

4.Ile zajmie mi wbijanie maksymalnego lvl ( wraz z tymi mistrzowskimi)? Miej więcej, z ciekawości czy zmieszę się w 500h :D

 

5. Jak jest teraz z tym sklepem w diablo?(Czy ceny są normalne, czy wygórowane? Wiem że na początku gry itemy mam za bezcen, że nawet nie opłaca się zbierać itemów z bossów- na małych lvl'ach?)

 

6. Tutaj sądzę, że to logiczne- ale wolę zapytać. Czy to co zdobędę w multi, jest w singlu i na odwrót?

* Stałe łącze: Chodzi mi np o to, że np gram sobie na singlu i nagle tracę łącze i wyłącza mi się diablo? ;d

 

7. Czy postacie są zbalansowane? (Czy są postacie lepsze i gorsze?)

 

Ostanie pytanie ogólne: Jaką postać mam wybrać aby najszybciej farmić golda?

Opublikowano

1.Tak i moim zdaniem po wyjściu dodatku będzie się działo :)

2.Tak

3.10

4.500-1000 zależy jakie masz tempo i co najważniejsze eq z bonusami do exp.

5.Powiem że jest spoko,chociaż głównie przez to przeniosłem się na X360.

6.Tak

7.Zależy jak nią grasz ale w zasadzie tak.

8.Mi najlepiej się farmi szamanem(1,5kk) hitami :)

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

Mastacz są lecz na X360 i PS3.

Co do zapytania można ale zawsze ryzyko bana jeśli chodzi o konsole.

O PC można pomarzyć musisz kupić.

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

Działa nawet na przeróbce lecz ryzyko bana jest :)

Ale tryb multi nie jest tak powiązany z grą chodzi mi o to że nie trzeba połączenia internetowego do gry single :)

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...