Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać własne logo obok adresu i MOTD serwera?


DiFFiC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam jedno dosyć dziwne pytanie... Mianowicie: Jak dodać własne logo obok adresu i MOTD serwera? Widziałem takie logo od kiedy wyszedł minecraft 1.7.2 przy serwerach X i X. Dodaje tutaj takiego ss'a z tym logiem :) Chciałbym się dowiedzieć jak takie coś zrobić, czy to zależy od hostingu lub od czegoś innego. 

 

X

 

Z góry dziękuję! Pozdrawiam DiFFiC!

Opublikowano

praktycznie się nie da..

sam nie wiem i jestem ciekawy!

moze ktos bardziej doswiadczony w html cos powie!

fq8xxzg.png?1?7688

Opublikowano

Do Zostalo dodane w 1.7.2 Jest To TAK BANALNE Ze nawet ja zrozumialem :D Po Updacie serwera bedzie plik CHYBA TAKi server.logo i tam zamieniacie z waszym fajnym zrobionym logiem i vuala

Opublikowano

Da rade to zrobic.

Wystarczy miec plik o nazwie server-icon.png w wymiarach 64x64 i wrzucić go do głównego folderu z grą. Wtedy będzie się pojawiała na liście serwerów ta grafika.

sygnatura.png


Już niedługo ! :>

  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Bierzesz jakies zdjecie 64x64

wchodzisz w WebFTP

i nic nie idziesz w plugins czy cos poprostu umieszczasz to w WebFTP

co nie

i teraz;

zmieniasz nazwe na server-icon.png

lub icon-server.png

albo serwer nwm ale potestuj cos z tego pasuje i wtedy po resecie serwa robi ci sie ikonka ;D

jak cos mowie o hostingu Enderchest.pl bo ja taki mam

dziala jak ulal ;D

z gory pozdrawiam licze na naj naj odp

i propo jak masz webftp np na pulpicie z serwera to tak samo dajesz to tam i powinienes miec

odp +++ ;D

dzieki ze mogles sobie popisac i zapraszam na moj serwer x mozna zobaczyc sobie efekt zdjecia :)

 

 

INFOOOO: ja to zrobilem na 1.7.2

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...