Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Teleport


Malnen132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oba teleporty między którymi chcesz się przenosić musisz połączyć ze sobą kablami. Dodatkowo na tych kablach przy obu teleportach trzeba postawić dźwignię i za każdym razem gdy chcesz się teleportować musisz ją włączyć. Tylko pamiętaj że odległość między nimi nie może być większa niż 1000 bloków i 2000 stóp.

Opublikowano

Oba teleporty między którymi chcesz się przenosić musisz połączyć ze sobą kablami. Dodatkowo na tych kablach przy obu teleportach trzeba postawić dźwignię i za każdym razem gdy chcesz się teleportować musisz ją włączyć. Tylko pamiętaj że odległość między nimi nie może być większa niż 1000 bloków i 2000 stóp.

 

Oba teleporty między którymi chcesz się przenosić musisz połączyć ze sobą kablami. Dodatkowo na tych kablach przy obu teleportach trzeba postawić dźwignię i za każdym razem gdy chcesz się teleportować musisz ją włączyć. Tylko pamiętaj że odległość między nimi nie może być większa niż 1000 bloków i 2000 stóp.

a te kable to skad mam wziasc?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...