Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] BrudnyFunk vs. Majken


BrudnyFunk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357920330-U286162.png









Wyzywający: BrudnyFunk
Wyzywany: Majken

Wstawienie prac do: 3 dni

Głosowanie do: 3 dni

Tematyka: Halloweenowa historia

Notatka: Piszemy 16 wersów, życzę powodzenia. Jazda mistrzu!

a4yfzc.png


Shut the fuck up!


Opublikowano

Szybka historia:

Miałem sąsiada, degustator w dopałach
Lubił się zabawiać, zawsze testował nowy sort
Na ogniskach i melanżach, zawsze gimbą to dawał
Czasem wjebał pigułę, cucił się speedem w nos
I było Halloween dzieci przebrały się jak co roku
Uśmiechnięte z koszyczkami liczyły na duży połów
I wbiły do sąsiada: "cukierek albo psikus"
On dał im kilka garści nie licząc na żaden przychód
To był pierwszy łup, grubas nie wytrzymał napięcia
Zabrał wszystkie i uciekł zjadając wszystkie na jeden raz!
Miał w mordzie śmiertelną dawkę, rozgniecione na marmoladę
Wilcze jagody oblane w czekoladzie, odmawiaj pacierz!
Dzieci go znalazły, miał haluny, nie był sobą
Jedynemu wydłubał oczy wołając nadaremną pomoc!
To trwało może kilka minut, demon opętany padł
Dzieci są chore psychicznie, a sąsiad miał krwawy teatr i nadal ćpa!


Powodzenia! ;)

//
*Grubas - dzieciak

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

No ładnie.

 

To stało się wtedy, halloween jak co roku,
Dynie i cukierki, dzieci przebrane za monstrum.
Latanie po chatach, straszenie na cmentarzach,
O to właśnie chodzi, halloweenowa zabawa.
W jednej ciemnej uliczce, leżał straszny bezdomny,
Los tego człowieka był na prawdę marny i skromny.
Dzieciaki go zaczepiały, pluły i kopały,
Gdy on wstawał, odskakiwały jak Małysz.
Księżyc w pełni, wkurwiony już, sięgnął po nóż,
I złapał grubaska przebranego za Scooby-Doo.
Skręcił mu kark tak, że nawet się nie ruszył,
Obciął mu głowę i zaczął wzywać złe duchy.
Nabił ją na patyk i poszedł z nią do domu tego chłopca,
Puk-puk, zostawił ją i zniknął bo usłyszał coś tam.
Otworzyła jego mama, zamarła, myślała, że to jej synuś,
Widziała tylko jego głowę i kartkę - Cukierek, albo psikus.

a4yfzc.png


Shut the fuck up!


Opublikowano

Oba teksty są zajebiste, przez tydzień bym lepszego na ten temat nie napisał ;) Majken na początku fajnie z rymami wjechałeś, ABAB itp, ale nie skumałem trochę. "Grubas" który zjadł wszystkie cukierki to był jakiś dzieciak czy ten sąsiad ? Jak sąsiad to to nie ma sensu, a jak dzieciak to ok ;p Pascal również dobrze, wyłapałem jeden podwójny i ogólnie też dużo rymów. Propsy za teksty, ogólnie ciężki wybór, ale głos na Brudnego. Przesądziło o tym zakończenie, które ma taki klimat jak w horrorach ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...