Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Ksro Rejestracja + Download + Zmiana Pw


Kubiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam widząc że na forum nie ma rejestracji na Ksro i Download zrobiłem tutek:

 

 

Legenda

1.Rejestracja

2. Download

3. Zmiana Hasła

1.Rejestracja

-Wchodzimy na stronę O tutaj

 

Następnie klikamy to drugie:

 

ksro1.jpg

-Potem powinna nam się otworzyć następna strona.

Następnie Klikamy w jedynkę jeżeli mamy poniżej 14 lat lub w 2 jeżeli mamy powyżej 14 lat :

 

ksro2.jpg

-Teraz potwierdzamy umowę w drugie miejsce :

 

ksro3.jpg

-Wpisujemy nasz KSSN:

 

ksro4.jpg

-Teraz postępujemy jak na obrazku poniżej:

 

ksro5.jpg

-Tutaj jest wyjaśnione jak krok po kroku wybrać miasto i adres:

 

ksro6.jpg

 

2. Download

 

Zrobiłem se Łatwiej :P Macie Linka do tego Download:


http://www.silkroadonline.com.pl/artykul.php?art_id=95

Klikamy ten obrazek i BUMMMMMM ! ! ! dajemy Zapisz i Gitara

 

3. Zmiana Hasła

 

Wiec do zmiany hasła potrzebujesz login i hasło

Wchodzimy o TUTAJ !!!

Następnie wpisujemy nasz login i hasło:

 

ksro1p.jpg

 

po zalogowaniu klikamy ten FIOLETOWYobrazek:

ksro2.jpg

teraz wpisujemy HASŁO-Login już jest:

 

ksro3.jpg

teraz klikamy na ZMIANĘ HASŁA :

 

ksro4.jpg

 

teraz wpisujemy stare hasło i nowe.Na koniec potwierdzamyNIEBIESKIM przyciskiem :

 

ksro5.jpg

 

No i masz nowe hasło :P

 

Mam nadzieje ze sie wszystko przyda

SS:Nie moje

Tekst: Kubiorek

NIE KOPIOWAĆ TUTEK ZROBIONY PRZEZ *KUBIOREK*

 

 

 

@Edit

 

DG zrobione :P moze byc :D?

Stary dobry kooik :)

Opublikowano

No ladnie przejrzyscie.

Przesunolem wszystkie zdjecie aby widnialy na srodku.

Zdejmuje warna.

Narazie nie podpinam aby D&G zobacyzl - bo to jego konkurs :D

sygna1o.jpg

Admin Cienia
Opublikowano

Cały tekst jednym kolorem kijowo wygląda, pokoloruj tylko ważniejsze słowo lub początek słowa wstępnego. Daj tutaj tego tuta na zmiane hasła by było wszystko razem.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no i dupa nie działa ta cholerna rejestracja kiedy chcem wybrac ten adres i miasto zaznaczam ten jeden z 3 potwierdzam i przenosi mnie na glowna strone :/ wie ktos moze dlaczego ?:(

xxx

Opublikowano

Wpisuje imię koreańczyka, kssn klikam zielony przycisk ale on niereaguje ,a nadole przeglądarki wyświetla "błąd na stronie" Wiecie jak temu zaradzić , czytałem gdzieś że potzrebny jakiś plugin czy program Dodam że korzystam z Internet explorera

dv4tb.gif
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kurwa ! myslałem że sobie na Ksro pogram a tu dupa ; /////

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

  • 4 tygodnie później...
Nowicjusz
Opublikowano

Pytanie kiedy wpisuje wygenerowany KNSS i imię po koreańsku to wywala jakiś błąd i po klinknieciu przerzuca na główna stronę kr.sro wiecie co to może być?

Nowicjusz
Opublikowano

Bład juz nie aktualny ale natrafilem na kolejny problem. Jak wybralem miasto i wpisalem email to wyskakuje blad ALE W OKIENKU same KWADRACIKI wiec nie moge tego skopiowac. i zaznacza mi ta druga linijke jak w pierwsszej jest adres to w drugiej kazano skopiowac powyzsze wiec tak zrobilem ale cos nie tak jest

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Potrzebuje wolnego kssn i imie... szukalem przez pare godzin i nic dzialajcego nie znalazlem... odrazu mowie, ze szukalem na kr google.

Opublikowano

Potrzebuje wolnego kssn i imie... szukalem przez pare godzin i nic dzialajcego nie znalazlem... odrazu mowie, ze szukalem na kr google.

Ciężko Ci będzie znaleźć bo wycwanili się i parę lat wcześniej ludzi wydrukowali sobie wolne kssn i teraz nikomu nie dadzą ;x.Wiem bo sam szukałem kiedyś.Może tu coś zaradzisz?

 http://www.silkroadonline.com.pl/forum/%28ksro%29/

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Trudno pogłówkować...

proszę link do rega... reszta jak na instrukcji

http://kr.joymax.com/portal/

Zbyt duża sygnatura, proponuję używać funkcji

[spoiler] ... [/spoiler]

bądź skrótu w postaci linku. energy

 

snap20100225122706001.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...