Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena komputera


RaydomGame

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,
Możecie wycenic mojego kompa w pln?

SPECYFIKACJE:
Zasilacz : Qolteck SilentLine Q420W
Procek : AMD Athlon 7750 Dual-Core Processor (2cpus) 2,7 GHz
Grafika : Nvidia GeForce 9800 GT
Dysk : Samsung ST316031 6AS SCSI 320 GB
Ram : Goodram 2gb i 1 gb DDR2

Płyta główna : ASRock N68-S
Karta sieciowa : Pentagram p 6121-l7 i
Nagrywarka cd/dvd:
TSSTcrop CDDVDW SH-223F SCSI CdRom Device

 

Mam też windows xp oryginalny na płycie.
+ monitor Samsung SyncMaster 943sn

 

 

Komp ma ponad 5 lat wiec juz po gwarancji.
Jak chcecie coś wiedzieć wiecej to piszcie.

76561198035884547.png

Opublikowano

Zasilacz - 25zł

Procesor - 30zł

Karta graficzna - 90zł

Dysk - 110zł

Płyta główna - 25zł

RAM - 30zł

Napęd optyczny - jeśli pod S-ATA to 25-30zł, IDE możesz oddać za darmo.

 

Tak wygląda wycena tych podzespołów, z ceną raczej schodziłbym niżej, nie wyżej.

Opublikowano

Zasilacz - 25zł

Procesor - 30zł

Karta graficzna - 90zł

Dysk - 110zł

Płyta główna - 25zł

RAM - 30zł

Napęd optyczny - jeśli pod S-ATA to 25-30zł, IDE możesz oddać za darmo.

 

Tak wygląda wycena tych podzespołów, z ceną raczej schodziłbym niżej, nie wyżej.

A co z monitorem i windowsem?

76561198035884547.png

Opublikowano

Mam też windows xp oryginalny na płycie.

 

BOX, OEM, OPL ?

x86 x64 ?

Home czy Professional ?

Klucz w dobrym stanie 'fizycznym' ?

Naklejka naklejona czy wciąż w opakowaniu ?

1378331621-U719057.png

Opublikowano

BOX, OEM, OPL ?

x86 x64 ?

Home czy Professional ?

Klucz w dobrym stanie 'fizycznym' ?

Naklejka naklejona czy wciąż w opakowaniu ?

OEM x86 home płyta ideał bo użyta z 2 razy a nalepka też nie użyta

76561198035884547.png

Opublikowano

Niestety ale OEM to przypisanie oprogramowania do jednego komputera lub jego części, uniemożliwia to ponowną instalację.

Możesz sprzedając komputer dorzucić windows'a do sprzętu za nie wielką opłatą.

70zl kosztuje w serwisie wgranie systemu wraz z key itd. Jako, że masz wersje OEM nie wykorzystasz jej już nigdzie indziej, szkoda że to wersja x86 i jeszcze home.

Nowy taki sam xp kosztuje obecie kolo 205zł. Myślę że jak za 30 zł upchniesz to i tak nieźle wyjdziesz bo go już nie wykorzystasz.

W szczegółach licencji/instrukcji instalacji masz napisane do jakiego podzespołu przypisuje się właśnie ta wersja którą masz, możesz wtedy sprzedać to w kąplecie, to było by najlepsze rozwiązanie.

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Zasilacz - 25zł

Procesor - 30zł

Karta graficzna - 90zł

Dysk - 110zł

Płyta główna - 25zł

RAM - 30zł

Napęd optyczny - jeśli pod S-ATA to 25-30zł, IDE możesz oddać za darmo.

 

Tak wygląda wycena tych podzespołów, z ceną raczej schodziłbym niżej, nie wyżej.

LOL

 

Skoro ma 3GB RAM DDR2 to co najmniej 100zł za nie może wziąć

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

@SWeet

 

 

To są DDR2 , a nie DDR3 :P

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...