Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna do komputera za 3500zł


xArtemzx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano, ostatnio poprosiłem Was o złożenie kompa za 3500 zł i wszystkie podzespoły mam jednak brakuje mi karty do najnowszych gier tego roku, prosiłbym o pomoc :D

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Jest nowa to po pierwsze, jest tańsza od 770 i traci do niej tylko 6% a można przecież ją podkręcić ;).

Będzie wspierana przez amd --> sterowniki.

Głównie to przez cene bo na 770 przepłacasz :).

W.g. mnie 770 stanieje i to ładnie a tylko dla tego że na techplanecie widze jak ciągle brakuje r9 280x ;). Samemu poczekam do końca roku jak nie stanieje to wezmę r9 :D.

 

 

@@ edit już 20 zł z 770 zeszło xD.

graphic.png
Opublikowano

Jest nowa to po pierwsze, jest tańsza od 770 i traci do niej tylko 6% a można przecież ją podkręcić ;).

Będzie wspierana przez amd --> sterowniki.

Głównie to przez cene bo na 770 przepłacasz :).

W.g. mnie 770 stanieje i to ładnie a tylko dla tego że na techplanecie widze jak ciągle brakuje r9 280x ;). Samemu poczekam do końca roku jak nie stanieje to wezmę r9 :D.

 

 

@@ edit już 20 zł z 770 zeszło xD.

Ile czasu czekałeś na tak rewelacyjnie wielką obniżkę ceny?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

280x=7950 (lub 7970 glowy nie dam obie gorsze od 770 i tak) i inny bios i oc

280x to odgrzany 7970 ;p

graphic.png

 

 

Opublikowano

Ile czasu czekałeś na tak rewelacyjnie wielką obniżkę ceny?

Jak tylko weszło R9.

Ale przypuszczam że to będzie tak :

 

- przed świętami all drożeje zamiast tanieć !

- Dzieci chcą drogie prezenty ale rodziców na nie nie stać więc mówią "poczekajcie do nowego roku"

- Oni czekają i dostają rzeczy w cenie o 1/4 taniej :P. Tak mi się zdaje że będzie.

 

+ wyjdzie 290X to już nvidia ma troche na głowie :). Więc muszą ceny zniżyć bo 290X to pod miarowo titan ale w większości 780.

Tylko czekać :), a mnie nic z czasem nie zbije bo brakuje mi jeszcze paru stówek :P

 

Haitz zdecydujcie się w końcu czy to jest 7950 czy 7970? Bo jedni mówią tak a drudzy tak.

PS. możliwościami to 7970 == 770. Ale cenowo to 7950.

graphic.png
Opublikowano

dostałem już tą kartę.. pytam się o tą co napisałem czy się opłaca się z i5-3570k i czy ogólnie jest dobra..

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Wiesz co? Od razu mowie ze jest lepszy pomysl. R9 280X jest to hd7970 z podkreceniem i innym biosem, cena, opakowaniem, do tego 100zl drozsze a mozna to osiagnac samemu. Ale jest za 1300zl trosze wiecej moze 7970 ghx ktory jest wydajniejszy. Tyle ze teraz go w wiekszosci sklepow juz nie ma bo sie wyprzedal, albo podniesli cene ;// Wiec polecam albo doplacic do 770 albo wciaz hd 7970 i podkrecic samemu - stowa w kieszeni na cooler do cpu lepszy ;)

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Wiesz co? Od razu mowie ze jest lepszy pomysl. R9 280X jest to hd7970 z podkreceniem i innym biosem, cena, opakowaniem, do tego 100zl drozsze a mozna to osiagnac samemu. Ale jest za 1300zl trosze wiecej moze 7970 ghx ktory jest wydajniejszy. Tyle ze teraz go w wiekszosci sklepow juz nie ma bo sie wyprzedal, albo podniesli cene ;// Wiec polecam albo doplacic do 770 albo wciaz hd 7970 i podkrecic samemu - stowa w kieszeni na cooler do cpu lepszy ;)

Jeśli masz zamiar wydać 1300-1600zł na kartę graficzną to proszę bardzo. Tak, kupowanie tej karty mija się z celem, ponieważ obecnie cena Radeon R9 280x wynosi 1100-1300zł. Jak zaoszczędzisz tu 100zł na cooler?

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Za 1200 zł masz GTX 770 z dobrym układem chłodzenia - karty "zielonych" ostatnio staniały (widać, że zwrócili uwagę na konkurencję). Wcześniej jedynym sensownym zakupem był R9 280X, teraz przychylałbym się znowu na GTX 770:

 

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-geforce-gtx770-2gb-ddr5256bit-dvihdmidp-pci-express-ver-oc,38812.html

Opublikowano

Jakbyś mógł to poczekaj do końca roku dozbieraj do 2,4k i kup 7990 : http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-hd7990-6gb-ddr5-950mhz-dvi-2-m-dp-4-in-gv-r799d5-6gd-b-579243/

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...