Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dragon-Born.pl Reaktywacja ! [Dedyk] Start 1.11.2013 !


Nefret

Czy Zagrasz na Dragon-Born?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Zagrasz na Dragon-Born?

    • Tak.
      2
    • Nie.
      0
  2. 2. Chcecie odrazu skille P na 17? Czy tak jak teraz?

    • Tak.
      2
    • Tak jak teraz.
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2d1BZlR.png





Serwer stworzony specjalnie dla graczy, którzy szukają serwera na dłuższą

metę! Nie jest to banalna formułka, którą używa większość serwerów, których to

właściciele tak naprawdę ściemniają i dla nich liczy się tylko i wyłącznie zysk.

Pracę nad serwerem prowadzi 2 miłośników gry Metin2. Po latach doświadczeń

w grze i obserwacji innych serwerów postanowili stworzyć swój, wyjątkowy

serwer który będzie nawiązywał i stwarzał atmosferę dopasowaną do wymogów

każdego gracza. Projekt naszego serwera nie jest aż tak bardzo skomplikowany,

wręcz jest prosty i każdy się na nim szybko odnajdzie. Serwer stworzony

na zasadach Medium, który mamy nadzieję że przez długi czas się wam nie

znudzi poprzez odpowiednie ustawienia zdobycia doświadczenia, nowe

ulepszacze, specjalny drop z bosów oraz ciekawy system ulepszeń. Przy

odrobinie szczęścia i wysiłku jesteś w stanie stać się najlepszym

graczem naszego serwera! Przed Tobą czeka niezbadany świat

gry owego serwera - Dragon-Born.pl!







l4miif2.png





Strona główna



http://dragon-born.pl/




Download



http://dragon-born.pl/download.php




Rejestracja



http://dragon-born.pl/rejestracja.php




Ranking Graczy



http://dragon-born.pl/gracze.php




Ranking Gildii



http://dragon-born.pl/gildie.php




Team Serwera



http://dragon-born.pl/team.php




Zbanowani



http://dragon-born.pl/ban.php







HLxlF6v.png






Serwer TeamSpeak 3 ma 32 slotów, a gdy będzie taka potrzeba zostanie ona zwiększona. Każdy nowy

użytkownik może wejść na kanał "Chcesz Kanał/Registerke Wbij tu" i poprosić o rangę "Zarejestrowany" lub "Zarejestrowana"

dzięki czemu będziecie mogli pisać prywatne wiadomości do innych Użytkowników bądź Administratorów. Na tym właśnie kanale

możemy też poprosić o całkowicie darmowy prywatny kanał, gdzie będziemy mogli porozmawiać z przyjaciółmi z gry lub podwórka.

Administracja jest w pełni pomocna i zorganizowana. Na owym serwerze jest możliwość zdobycia konta VIP poprzez kupno go lub

po prostu zdobyciu w konkursie. Jednym z konkursów, który trwa przez cały czas jest zapraszanie ludzi na swój kanał, to znaczy

gdy przez okres tygodnia będziemy widzieć na prywatnym kanale więcej niż 10 osób wtedy Head Channel Admin dostaje VIP'a i może

dostać Kanał VIP. VIP między innymi może sobie wynająć bota muzycznego (obsługuje on np. linki z YouTube) nad którym będzie miał

pełną kontrolę przez 3 godziny dziennie + nie potrzebuje hasła do wejścia na inne kanały.
Adres IP TeamSpeak'a:
91.234.217.102








GbaDmJP.png





Pamięć RAM: 64GB

Procesor: 12x 3.8GHz

Łącze: 1GBit/s (Chronione przez firewall)







RGEJipn.png





Exp: 300%

Drop: 500%

Drop Yang: 800%







kcvHOdw.png





Umiejętności czyli tzw. skille na naszym serwerze zostały urozmaicone na swój sposób.

Standardowo klasę swojej postaci wybierano zawsze u Trenerów, u nas wygląda to troche

inaczej. Po wbiciu 5 poziomu po prawej stronie pojawia nam się Zwój " Trening Umiejętności V2 "

Wystarczy kilka kliknięć i po sprawie. Wybór klasy jest oczywiście jednorazowy, radzę więc

wybierać rozsądnie. U nas nie ma monotonnego szkolenia umiejętności książkami na poziom M

czy kamykami duchowymi na G. Stwierdziliśmy wspólnie że to jest nudne i wymyśliliśmy coś

oryginalnego. Mianowicie Skille na G wbijamy specjalnym przedmiotem, który jest dostępny

z każdego rodzaju metinów. Przedmiotem tym jest " Zwój Umiejętności G ". Drop został ustawiony

miarowo, by nie było 200 kamyków na 20 poziomie. Przedmiotem można śmiało handlować. 1 Zwój

Umiejetności pozwala wyszkolić twój jeden wybrany skill na G, szansa wyszkolenia wynosi 80%.

Na wyszkolenie potrzeba 35.000.000 Yang. System szkolenia umiejętności na P został również

zmodyfikowany, jednak nie ma tutaj wymysłów z kosmosu. Do szkolenia umiejętności potrzebny

jest również specjalny przedmiot. Właściwie to nie jeden, tylko 4 predmioty. Mianowicie są one

podzielone na klasy.

- Run Rycerza

- Run Assassina

- Run Magika

- Run Buffa

Nie zdradzę wam który jest dla danej klasy, można się domyślić lub też odczytać opis znajdujący

się pod przedmiotem. Dropnąć go można z naszych nowych bosssów. Procent dropu również ustawiliśmy

miarowo, bo to nie Easy. Po dropnięciu przedmiotu, przykładowo Run`u Rycerza, wystarczy kliknąć

na niego i wybrać sobie dany skill P. Szansa pomyślnego wyszkolenia wynosi 70%. Jedna sztuka

przedmiotu pozwala wyszkolić tylko jeden wybrany skill na P. Przedmiot ten jest również zdatny

do handlu. Po pomyślnym czy też niepomyślnym szkoleniu Run znika. Na wyszkolenie umiejętności na

P potrzeba 50.000.000 Yang.







aQJY2Zl.png





tGwLfXJ.png







LbrgE9B.png





UgAFtKn.png







xk5QzSM.png





5l2W0Wo.png







uHhFel0.png





Yh4Ro8w.png







GJ7OlQ9.png





8fvnuUD.png







Z2ZF0CD.png





x5vn5rb.png




Szkatułka losująca peta jest dostępna w ItemShop.







3Dp8kf4.png





LXXv2H2h.jpg



31yRUAgh.jpg



U4bJ82wh.jpg



x571EdJh.jpg



0SOw7f3h.jpg



mU63q0Ih.jpg







AcGaZ7v.png





I2HQQe2.jpg







wtc9eOn.png





x4Afsf9.jpg



lVULhyh.jpg







wRHjK2O.png





[HA]Grimgroth




[GA]Tashiro


 


[GM]Kazet


 


[GM]Gruffi



 


[GM]Avenis












d29VBZ3.png





1. Ulepszacze dropią z Metinów czy bosów?

1.1. Ulepszacze dropią z bosów, a z Metków dropią KD +5.


2. Gdzie znajduja sie zmianki bonów 1-5 i co należy zrobić aby je zdobyć?

2.1. Zmianki tych bonów możemy zdobyć otwierając szkatułkę którą mamy na start.

2.2. Aby otworzyć tą szkatółkę należy odpowiedzieć na pytanie.


3. W ile wbije maksymalny poziom na serwerze?

3.1. Maksymalny poziom wbijemy w około miesiąc gry normalnie, a "No life" to nie wiem.


4. Ile % jest na ulepszanie itemków od +0 do +9?

4.1. Od +0 do +9 jest 40% na ulepszenie.


5. Ile ma zamiar postać serwer?

5.1. Na serwer mamy większe plany dlatego nie zrobicie itemków na max poziom w 1 dzień.



6. Start serwera?


6.1 Start serwer odbędzie się 1.11.2013 o Godz 19:00







idHmhmH.png





Q2WXPlH.jpg



rvqQYss.jpg







qXeEsJ2.png





YtWnUHH.png



 

Opublikowano

Leze i kwicze ty czlowieku chodzisz do psychiatry ? który to jest twoj server fake? 50? co z twoimi poprzednimi serverami dlaczego zapowiedz zostala zamknieta bez wyjasnienia po 2dniach?. Nie polecam Ze względu na Fake

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...