Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4] |xGuilds| [SURVIVAL/FRAKCJE][Halloween]Skrypt Start dzisaj zapraszam


SnikersXxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ocena serwera według mnie
Administracja 8/10

Headadmin 9/10

Moderator o nazwie PolskiZlodziej 1/10

Grywalność na serwerze 8/10

Spawn serwera 3/10

Pomysłowość administracji 8/10

Eventy 5/10

Serwer ogólnie jest fajny, nie licząc tego, że dzisiaj na serwer doszedł moderator, który jest niemiły dla gracz( W tym nowy w internetach), ma zero dystansu, kickuje i banuje bez powodu.

Spytałem go, czy jest admin na serwerze, on odpowiedział:

-Będzie potem

Odpowiedziałem mu

-Rzal,bul i smuteg

Po chwili dostałem kicka w chwili kiedy pracowałem w crafting table, akurat robiłem łódkę.Po otrzymaniu kicka ponownie weszłem na serwer i ku moim oczom nie ujrzałem w moim ekwipunku tego drewna.Proszę administracje o wyrzucenie tego Moderatora z ekipy serwera, psuje on grywalność, to tego stopnia, że coraz mniej graczy gra na serwerze.

0b2bfaed73fa1.pngNapisałem mu Nie przeklinaj i otrzymałem tymczasowego bana.
Kolejna rzecz, gdy prosiłęm go o link do tematu na MPCFORUM to nawet nie wiedział, że takowy istnieje i nie chciał mi pomóc :)

9e55cad1f3ba3.pngNa chwilę obecną nie polecam gry na serwerze, dopóki ten moderator na nim bywa.Pozdrawiam, Dacek12

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...