Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

,,Spigot'' 1.7! Czyli bukkit 1.7 + Ikonka serwera


TheBPLPack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@update!

Znalazlem na necie SPIGOT 1.7.2 z odblokwanymi nowymi przedmiotami jeszcze nie testowalem, jesli wszystko bedzie dobrze to dzisiaj jeszcze wstawie ;)

Siemka jak wiecie wyszedł minecraft 1.7.2 ale nie ma bukkita, ale Twórcy spigota - ulepszonego bukkita, dodali spigot 1.7.2 Zaczynamy!

Aby pobrac spigota trzeba wejsc na : http://ci.md-5.net/job/Spigot-1.7/lastSuccessfulBuild/artifact/Spigot-Server/target/spigot.jar

automatycznie pobieranie sie zacznie i czekamy 10 sek.

później robimy folder i plik .bat wiecie o co chodzi wiec to pomińmy =D

uruchamiamy i pokaze sie Warning! czekamy i cieszymy sie bukkitem 1.7

2. Ikonka ;)

Robimy ikonke 64x64 jaką chcemy i zapisujemy ją w folderze nazwa to server-icon.png KONIECZNE PNG! I KONIECZNIE NAZWA server-icon

P.S Jak nie wiecie o co chodzi z .bat to:

Robimy dokument tekstowy i wpisujemy w nim

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar spigot.jar
PAUSE
i zapisujemy jako np. run.bat musi byc .bat!
Pozdro Mateusz =D
Jeżeli gdzieś na forum już takie coś jest proszę o usunięcie tematu

ODCHODZE!

Opublikowano

@up Nie każdy wie co to BungeeCord i napisałem ten tut żeby był krótki i żeby dało się go zrozumieć ;) Może jak wyjdzie 1.8 to się bardziej wysilę

ODCHODZE!

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

@up wchdzisz na ftp serwera , wchdzisz na glowna strone gdzie sa swiaty wklejasz obrazek nazywasz go server-icon.png i juz xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...