Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]znaki zapytania po załadowaniu się paska metin2mod.tk Sf 2012


VeZiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty, ziomek, od nowa zainstalowalem, spatchowalem pobralem moda wkleilem serverinfo.py i znowu te znaki zapytania..moze nie patchowac ?ale wtedy rozdzialki nie moge zmienic, pomoz; )

Opublikowano

Rozwiązanie pierwsze

Sprawdzenie wymagań gry i specyfikacji komputera. Taki błąd może wyskakiwać gdyż nasz komputer jest po prostu za słaby.



Rozwiązanie drugie

Całkowite usunięcie gry i ponowne zainstalowanie najlepiej na innej partycji.



Rozwiązanie trzecie

Przed włączeniem gry odszukujemy plik errorlog.e_x_e i kasujemy go.



Rozwiązanie czwarte

Blokujemy errorlog.e_x_e firewallem



Rozwiązanie piąte

Odpalamy rejestr - Win + R - wpisujemy regedit i otwieramy po kolei
HKEY_CURRENT_USER->Software->Microsoft->Windows->CurrentVersion->Policies->Explorer
w kluczu explorer wybieramy nowy a później wartość DWORD i wpisujemy DisallowRun i nadajemy mu wartość 1.

Wchodzimy do nowo utworzonego klucza i wybieramy nowy i wartość ciągu (nazwę możesz dać jaką chcesz najlepiej dawać kolejne cyfry).

Później w nowo utworzonej wartości klikasz dwa razy i w pole dane wartości wpisujesz nazwę pliku wykonywalnego aplikacji której nie chcesz by się uruchamiała w tym wypadku errorlog.e_x_e.

 

 

 

Ze strony metina pl . Może pomoże :D

Modki to dźiffki

Opublikowano

No, a wiecie może gdzie jest instalka metina2 , żebym nie musial od nowa sciagac metina, tylko zebym mogl zainstalować sobie na innej partycji?bo nie chce sciagac 1gb, zwlaszcza, ze mam limit.., wiecie gdzie jest instalka?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...