Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.7.2 SerwerSurvival1.7.2[Survival][Brak Pluginów][24/7][Dedyk][Launcher][MilaAdministracja]


Veneficium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-562962-0-74889400-1382818144.png




Zapraszam Wszystkich na pierwszy Serwer Minecrafta w wersji 1.7.2


Serwer to 100% Survival!


Bez pluginów!


Bez dodatków!


Brak vipów!





Brakuje Ci serwerów bez dodatków?Czystego minecrafta na którym możesz pograc z kolegami?


Wbijaj!



IP Serwera 46.29.18.151:33333


Ilość Slotów 100




Reszty rzeczy można się domyślić!



Jest to serwer testowy jednakże jeśli będziecie grać serwer będzie istnieć :)



Krótka prezentacja, nie ma co opisywać, nie ma czym kusić, chcesz zagrać, wejdz i zaproś znajomych.


Do zobacznia na serwerze.


Skan


https://www.virustotal.com/pl/file/fd19db5d04a0267608fb497f882b27975a1745ce79a1261e9f270979e6300efe/analysis/1382824564/



Download


http://dragoncraft.pl/ss/DragoncrafLauncher.jar




Proszę wybrać rodzaj paczki na classic 1.7.2 i ja pobrać.


Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Polecam, wpadajcie z kolegami, co prawda są jeszcze błędy, bo nie jest to jeszcze finalna wersja, ale z przyjaciółmi gra się bardzo przyjaźnie! :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Jeśli będziecie zainteresowani grą na serwerze bez pluginów to serwer będzie stać.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Polecam, wpadajcie z kolegami, co prawda są jeszcze błędy, bo nie jest to jeszcze finalna wersja, ale z przyjaciółmi gra się bardzo przyjaźnie! :)

Friends ForEver <3

 

Polecam serwer, super się gra. Zwykły survival? Niby szajs, ale tutaj gra się naprawdę przyjemnie.

 

Zaczynam nagrywać z serwera.

Opublikowano

Sorka za niezapowiedziane wyłączenie ale trzeba bylo cos poprawic.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Jak na razie fajny serwer, ale pograłem chwilę i zamknęli :C miła administracja.

 

@edit

nawet nie godzina gry :P
post-983581-0-52697800-1382870689_thumb.png

 

poza tym to czemu mam cały czas w górnym rogu napis żeby otworzyć ekwipunek i jak otwieram eq to nie znika :C

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Do zamknięcia.

 

Nowa publikacja serwera będzie prowadzona przez użytkownika Villain.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...