Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Stronka Główna , Reje , Is , Itp...


MysticBMxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Pokaże wam jak zrobić stronke główną , IS , Download , reje , itp...

Pobieramy folder htdocs :

http://www.sendspace.com/file/76ghdy

Bez skanu bo to paczka

Pobieramy Ace HTML Pro 6 (Edycja plików HTML , php itp...) :

http://www.download.net.pl/1328/AceHTML-Pro/

Pobieramy Xampp 1.6 , MySql , Apatche start.

http://download.chip.eu/pl/XAMPP_167239.html

Następnie instalujemy Xampp 1.6.

Jak zainstalowaliśmy xampp w folderze C:\xampp

Teraz wypakowujemy mój pack(folder htdocs) do C:\xampp

Wchodzimy do htdocs i :

Robimy to wszystko i zapisujemy :

plik config :

configi.png

Plik Conn :

conni.png

Plik haslo :

haslo.png

Plik ranking :

rankingk.png

Plik reju :

regggg.png

Następnie włączamy Xampp control panel i skiamy start w apatche i mysql.

Żeby edytować stronke instalujemy acehtml pro 6.

Następnie edytujemy pliki down.html , index.html , caller.html i zapisujemy (oczywiście edytowanie jest zbędne)

ale jeżeli chcemy mieć nazwę serwera itp zmienione to edytujemy Smile

W razie problemów piszcie w temacie.

Na strone wchodzimy tak : twoje ip z hamachi wpisujemy w przeglądarce.

 

 

Pozdro K6 - Mystic Dodaj Pluskia Jak Pomogłem :)

89294855.png

QxMt2 (Pro Beta) , Zajrzyj Na Stronke Główną

Opublikowano

Fajny Poradnik i Czytelny Pisze że jest is a jak zmienic itemki w is?

 

@edit pobieramy htdocs a sakd wzaisc to htdocs?

sygnprononame.jpg

 

Pomagam Robie Servery Metin2 za pomocą Team Viver Zapraszam na Profilek i Chętnie Pomoge. xD

Posty :

[x] 50

[x] 75

[X]100

[x] 250 04.II.2010

[ ] 425

[ ] 500

[ ] 625

[ ] 750

[ ] 1000

[ ] Never In My Life

Opublikowano

jak bys tylko powiedzał w jakiej zakladce

sygnprononame.jpg

 

Pomagam Robie Servery Metin2 za pomocą Team Viver Zapraszam na Profilek i Chętnie Pomoge. xD

Posty :

[x] 50

[x] 75

[X]100

[x] 250 04.II.2010

[ ] 425

[ ] 500

[ ] 625

[ ] 750

[ ] 1000

[ ] Never In My Life

Opublikowano

Możesz to wbić na MEGAUPLOAD będe bardzo wdzięczny :)

Bo z tej strony nic nie wiem jak pobrać xD

 

CHADA

Opublikowano

Doda się do spisu...Poczekamy na Mariana xD

Btw. Fajny, czytelny tut. GZ ;) Pomyśli się o podklejeniu, ale nic nie obiecuję ;P

Opublikowano

Niestety u mnie wyskakuje Komunikat:

 

 

XAMPP nowych koncepcji bezpieczeństwa:

 

Dostępu do żądanego katalogu jest dostępna tylko w sieci lokalnej.

 

To ustawienie można skonfigurować w pliku "httpd-xampp.conf".

 

Czy da rade cos z tym zrobic? Prosze o pomoc ;-)

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...