Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

�▌SQUARE CRAFT▐� | Gildie | Eventy | MODY | Biomes' o Plenty | Backpack | wiele więcej modów |


Mine Latreso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|

|

|

|

|

|

|

UWAGA: AKTUALIZACJA MODPACKA ORAZ LAUNCHERA

|

|

|

|

|

|

 

1e2f6f55b61f872fad9c968d488eedf9fab40ebf

sloty: 40 (narazie)

 

premium: NIEWYMAGANE

 

whitelist: NIE



PVP: TAK



potwory: TAK



zwierzęta: TAK

 

typ: Survival+Frakcje na modach

 

IP: latresogames.maxc.pl

╧╧╧╧╧╧╧╧╧╧╧╧╧

Do gry potrzebna jest

Paczka modyfikacji

(niżej link do pobrania)

╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦

8fb427e38718454e4026137fee825ce7feea904d

Latreso Mod Pack:

(potrzebny, aby zagrać na serwerze Squarecraft)

Download:

http://www.mediafire.com/download/dr12mmc2c7md8d5/Latreso+Mod+Pack+v%3B2.0+%28MC+1.6.2%29.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/ad6f22dfc59f215a1334d044404dc732cc441f5b2f0bdb0f6cd2a206dfc31a1e/analysis/1383403394/

Launcher No-premium:

(NIEWYMAGANY - Możesz korzystać ze swojego launchera)

Download:

http://www.mediafire.com/download/l59xa159cq5xihx/MinecraftNew.exe

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/48c2684cde12299cb92170b9a74f06ccaa000a2476457aa749b208d9758f4baf/analysis/1383403276/

a7859f85707b9d1352bf74ff45a61ff272239efb

[Właściciel] MineLatreso Mine Latreso

[Admin] Nozinus Nozinus

db3d6d4db8019cb2e14c56c61d30e95e0ead7819

Biomes o' Plenty - Nowe Biomy (niektóre z 1.7)

Backpack - plecaki

Rei Minimap - Minimapa

Damage Indicators - Pokazuje HP przeciwnika

Craft Guide - receptury craftingu po wciścięcu 'G'

Metallurgy - Nowe rudy

Mini - Nowe przedmioty (coins, teleskop<-zoom)

Battle towers - Nowe dungeony z bossem

Nova menu - Ładniejsze Menu główne

Text formating - Kolorowe pisanie w książkach i na tabliczkach

Better sign - Ładniejszy tekst na tabliczkach

Cheaper arrows - Łatwiejsze craftowanie strzał

f87900d4733f4df5dfd29a598c0bf7adb2bf67ce

b9lp.jpg

w6ze.jpg

z0so.jpg

req1.jpg

Spawn:

 

njat.png

Ruchome piaski:

no7h.png

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer naprawdę fajne się zapowiada tylko brakuje mi tylko jeszcze jednego moda który dodaje nam do rozgrywki rudy gdzie są od 4x, 16x a nawet 75 razy rzadsze niż diament :D Tylko kurcze nie wiem jak się ten mod nazywa, a te rudy nazywają się (pheritium 3 razy rzadszy niż diax, Crystium 16 razy rzadszy niż diax, Tophinte 75 razy !! rzadszy niż diax) :D

Opublikowano

Chętnie zagram .

 

Jeszcze jedno ? Gdzie ten launcher jest ?

 

Piszę ,że nie znajduje mi folderu , jak stwarzam i chce go tam zapisac to tez nie...

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Opublikowano

Bardzo przepraszam ale ze względu na niespodziewany błąd serwer wystartuje jutro o 17:00

 

 

(procesor skacze do ponad 300% i cały czad wywala z serwera - nie jest to wina whitelist,onlinemode ani authme)

 

 

Muszę instalować wszystko od nowa po kolei i wykryć błąd)

Opublikowano

Akurat chciałem pograć, no ale trudno, jak się nie umie robić czegoś porządnie to tak jest...

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

@2up: wcześniej robiłem wszystko na wykupionym 5sl serwie i wszystko dzialalo, ale przy przenoszeniu na 40sl coś musiałem źle przenieść

 

@up można pobrać i przetestować na singlu

 

 

jak chcecie to wyślijcie do mnie PW z byle czym, a zaraz jak tylko serwer wystartuje napiszę wam o tym. (wysłałbym sam, ale nową rozmowę można zaczynać tylko raz na 30 minut bodajże)

Opublikowano

Ze względu na opóźnienie (serwer miał wystartować wczoraj o 20, ale ze wzgledu na pewien błąd start przełożony na dzisiaj o 17:00 lub wcześniej)

 

Z tego powodu będzie rekompensata dla każdego gracza.

 

Jeszcze raz przepraszam za opóźnienie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...