Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] JAK DODAC SWIECENIE GM + NOWY ZNACZEK


Sm0kie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W temacie masz tut dokładnie się przypatrz

 

 

1) Otwieramy locale i przegrywamy effect
2) edytujemy RootPackGen.xml i dodajemy następujące linijki:

<File archivedPath="locale/sg/effect/light.dds" type="1"><![CDATA[Source\locale\sg\effect\light.dds]]></File>
<File
archivedPath="locale/sg/effect/smoke01.dds"
type="1"><![CDATA[Source\locale\sg\effect\smoke01.dds]]></File>
<File
archivedPath="locale/sg/effect/gwi_geom_spark copy.jpg"
type="1"><![CDATA[Source\locale\sg\effect\gwi_geom_spark
copy.jpg]]></File>
<File
archivedPath="locale/sg/effect/banzzak.jpg"
type="1"><![CDATA[Source\locale\sg\effect\banzzak.jpg]]></File>
<File
archivedPath="locale/sg/effect/orange_cure copy.jpg"
type="1"><![CDATA[Source\locale\sg\effect\orange_cure
copy.jpg]]></File>
<File
archivedPath="locale/sg/effect/orange_cure copy.jpg"
type="1"><![CDATA[Source\locale\sg\effect\orange_cure
copy.jpg]]></File>

3) Uwaga dla niezauważalnych ja pracuję na Locale SG więc tam jest podana lokalizacja locale/sg <=== musisz zmienić na swoją czyli : locale/pl , locale/de itp...
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...