Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4][200 slotów] PartyCraft [All-In-One Polish Server!]


BloomPlaying

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6FPXtHV.png

Chciałbyś zagrać na serwerze, gdzie zawsze znajdziesz coś dla siebie bez potrzeby kupna Minecraft'a? Świetnie trafiłeś!

Przedstawiamy Ci ofertę serwera PartyServ! Serwera, gdzie nigdy nie będziesz się nudzić!

0OIhIHF.png

Serwer jest All-In-One, czyli prawie wszystko w jednym. Do wyboru masz kilka trybów gry.

+ Survival + Gildie

+ Creative

+ SkyBlock

+ SkyGrid

+ Parkour

+ MiniGames

Na serwerze główną walutą jest tzw. PartyCash. Co dla niektórych może być dobre, a dla innych nie, system pieniężny na wszystkich trybach gry jest ze sobą połączony. Czyli zbierając kasę na Survivalu możemy ją przeznaczyć na SkyBlock lub SkyGrid. Mamy pełno minigame'ów, typu War, CTF, Splegg, Hide and Seek, VampireZ itp. Na gildie trzeba się natrudzić, zbierając odpowiednie itemy. Będą organizowane różne event'y, od jakiegoś itemu, po jedną z usług premium (na otwarciu nie będą one tymczasowo dostępne). Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź i się przekonaj, czy warto zostać na dłużej!

6SvA0Y3.png

Jesteśmy ogarniętą ekipą, która zawsze pomoże i wytłumaczy wszystko. Nie jesteśmy jakimiś dziećmi, którzy nie wiedzą, co jak się wykonuje. Mamy dużo oryginalnych trybów, które mogą nie być na otwarciu, ale na pewno będą. Dlatego powinieneś wybrać właśnie nas.

LYrh51k.png



188.165.192.151:30000 (OPEN BETA)

Survival.png+ Parkour + Creative + SkyBlock + SkyGrid + MiniGames

sloty.png200

1.6.2.png/1.6.4

bialalista.png

premium.png

potwory.png

zwierzeta.png

nether.png

pvp.png

ekipa.png

MicroYouTube, MultiAress, Salvar, _piorun_

IU6HXTr.png

6qMJN1P.png

Be4LC1I.png

mzOJpsX.png

m8lKO5W.png

Zapraszamy! Pierwsze osoby dostaną prezent w postaci 3 sztabek żelaza na trybie Survival+Gildie na dobry start!

 

Opublikowano

To ja już napiszę co będzie na OPEN BECIE serwera (w najbliższym tygodniu będzie dostępna oficjalna wersja, ze wszystkim):

 

Na serwerze będzie 16 minigame'ów - Na open becie jest ich 6.

Na serwerze mamy na razie 3 główne serwery - Survival+Gildie, Creative i SkyBlock+SkyGrid. Na becie będzie wyłączony Creative.

Na becie nie będzie dostępna strona internetowa i dynamiczna mapa.

 

Będzie można już spokojnie zbierać itemy na gildie (Survival), rozwijać wyspy, czy zbierać tokeny na dostępnych minigrach.

Przypominam, że start jest o 20:00 :) Zapraszamy!

Opublikowano

chciałbym was poinformować jak zyskać Bardzo wielu graczy za mała opłatą do tego kogoś.

Rada:

Wykupcie reklame na by zyczu

Gwarantowane rozreklamowanie

90% polakow z no premium ma byzyczu

każdy serwer reklamowany przez byzyczu ma +50 graczy

Opublikowano

chciałbym was poinformować jak zyskać Bardzo wielu graczy za mała opłatą do tego kogoś.

Rada:

Wykupcie reklame na by zyczu

Gwarantowane rozreklamowanie

90% polakow z no premium ma byzyczu

każdy serwer reklamowany przez byzyczu ma +50 graczy

 

Będziemy ogarniać reklamy jak już będzie pełny start. O 20:00 odpalamy serwer w wersji OPEN BETA. Jeszcze raz zapraszamy!

Opublikowano

narazie to tylko chyba ja czekam..

 

jezeli na wg nie bedzie +20 osob to ja wychodze xD

Nie wiem. My będziemy rozszerzać reklamę do oficjalnego otwarcia pełnego serwera.

Opublikowano

W poniedziałek o 20:00 oficjalny start. Teraz można grać na serwerze w fazie Beta, gdzie może być trochę błędów. Można je zgłaszać na serwerze, lub na PW na MPCForum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...