Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej]Counter Strike Autumn Cup 2013 1vs1 #Tura 2| aim_map !


TenStylOdLajka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1327420132-U247153.png



Counter Strike Autumn Cup 2013 1vs1 #Tura 2

 

Chciałbym ogłosić turniej w dziale cs'a ;)

Będzie to turniej 1vs1. Mecze będą odbywały się na mapie: aim_map


1377098402-U341650.png

 

1. Każdy uczestnik musi posiadać konto na MPCForum oraz niebanowane konto steam z wykupioną grą Counter-Strike 1.6

2. Każdy członek drużyny musi podać w temacie swój SID (steam_id)

3. Gramy tylko na aim_map. Zawodnik, który pierwszy zdobędzie 15 punktów w wynikach

drużyn wygrywa.

5. Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy.

6. Zwycięzca robi dowód wygranej, programem steamowskim do zdjęć/screenshu.

7. W miarę możliwości, któryś z opiekunów będzie siedział na spec, chyba że zawodnicy tego nie będą chcieli ;)

8. Turniej zaczynamy po uzbieraniu 8 graczy chętnych do wzięcia udziału.

9. Jeżeli ktoś chce zagrać mecz, proszę o kontakt do mnie na PW.

10. Jako, że jest to turniej, opiekunowie również mogą brać w nim udział.

11. ZAKAZ RASZU PODCZAS GRY.

RASZ = DYSKWALIFIKACJA!

12. ZDJĘCIA Z DOWODEM WYGRANEJ WSTAWIA TYLKO

I WYŁĄCZNIE ORGANIZATOR KONKURSU!

 

Wzór:

 

Nazwa gracza w CS:

Nick gracza na MPC:
SID graczy:
Kontakt (najlepiej gg/pw):

1377098532-U341650.png


1. Blue Member

2. MPC Champion.

3. -10% na pasku ostrzeżeń.


Nad prawidłowym przebieganiem konkursu czuwa

 

TenStylOdLajka

SsKoRpIoN

 

Zapisy prowadzimy w tym temacie. Wszelkie inne posty będą karane warnem.

Konkurs za zgodą:


SsKoRpIoN

ZAWODNICY:

8 miejsc wolnych. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...