Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Skrypt wyłączanie i włączanie tnt


TheBodzioo9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chciałbym się zapytać czy ktoś mógłby powiedzieć (napisać :P) jak zrobić skrypt na wyłączanie i włączanie tnt ,ale automat. Mianowicie ,że np. Od godziny 10.00 do 22.00 tnt jest włączone ,a o godzinie 22.01 do godziny 9.59 automatycznie się wyłącza z wiadomościami na czacie...

Z góry dzięki!

DAJE ++++++



@Ref

Opublikowano

W skrypcie nie ma możliwość zastosowania realnego czasu chyba że napiszesz skrypt na zegar i po każdym resecie/reloadzie serwera będziesz go kalibrować do odpowiedniej godziny

Opublikowano

Sprawdź czy zadziała :D

variables:
	{auto.tnt} = true
at real 10:00:
	set {auto.tnt} to true
	broadcast "&2TNT zostalo wlaczone !"
at real 22:00:
	set {auto.tnt} to false
	broadcast "&cTNT zostalo wylaczone !"
on place tnt:
	if {auto.tnt} is false:
		cancel event
		send "&7TNT mozesz tylko stawiac w godzinach 10-22 ! "
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

to dziala?

CzarnaWoda Here 

Trwa pościg za kasą, pozycją, dupami, gdzie ludzie rozminęli się z wartościami.
Tego nie wiem, ale spróbuj dać im palec, kto jest kto przekonasz się doskonale.
Hipokryci dla mnie daremnie ukryci, Ich dewizy, szydercze oczka, uśmiech Mona Lisy.

Pozdrawiam

Opublikowano

Dziala czy nie?

CzarnaWoda Here 

Trwa pościg za kasą, pozycją, dupami, gdzie ludzie rozminęli się z wartościami.
Tego nie wiem, ale spróbuj dać im palec, kto jest kto przekonasz się doskonale.
Hipokryci dla mnie daremnie ukryci, Ich dewizy, szydercze oczka, uśmiech Mona Lisy.

Pozdrawiam

Opublikowano

bo chce odpowiedz wydaje mi sie że jak pytam to moge uzyskac odpowiedź a ja sie zapytalem czy dziala :P

CzarnaWoda Here 

Trwa pościg za kasą, pozycją, dupami, gdzie ludzie rozminęli się z wartościami.
Tego nie wiem, ale spróbuj dać im palec, kto jest kto przekonasz się doskonale.
Hipokryci dla mnie daremnie ukryci, Ich dewizy, szydercze oczka, uśmiech Mona Lisy.

Pozdrawiam

Opublikowano

Spamicie i nabijacie posty, jeżeli chodzi by coś robiło się o danej godzinie to:

 

 

at 12:00
send "Uwaga jest 12!"
I potem np dajesz godzinę o której ma się coś stać w twoim wypadku wyłączanie TNT.

Tworzę strony internetowe.

Sklepy Minecraft, CMS-y, fora itp.

Opublikowano
Było już takie pytanie kiedyś / Wymaganie SK+ / Pobiera godzine ze strony 


every 30 seconds:
    set {_x} to text from "http://nicc0.pl/skript/godzina.txt" parsed as integer
    replace all ":" with "" in {_x}
    if {_x} is greater or equal to 0000:
        set {tnt} to false
    else if {_x} is greater or equal to 0800:
        set {tnt} to true
    stop
     
on explode:
    if {tnt} is true:
        loop blocks in radius 5 of event-location: #zasieg wybuchu
            loop-block is water or stationary water or lava or stationary lava or obsidian:
                if chance of 30%: #szansa na rozwalenie
                    set loop-block to air

00768247823007970726.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...