Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 5 [2 gildie] [Dedyk] [20slotów]


MrLager

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.........................


JA:


.........................


1.Wiek:15lat

2.Nick:KaciPL

3.Kanał na yt(jeśli masz):Nie mam

4. Dlaczego Ty?:Ponieważ ogarniam


minecaft 100% umiem alchemie i inne.


Gram po 5 H dziennie. xD


5 Masz skype/ts3?:Tak

6, Red/Blue:RED


.........................


KOLEGA:


.........................


1.Wiek:14

2.Nick:PiecQ

3.Kanał na yt(jeśli masz):Nie mam

4. Dlaczego Ty?:Ogarniam minecraft
a


dawno nie gralem na serwerze tego typu


oraz spedzam duzo czasu przed komputerem


koledzy.


5 Masz skype/ts3?:Tak

6, Red/Blue:RED


.........................

Opublikowano

Nick: jojo31312

Dlaczego ty?: Gram w minecrafta od wersji 1.7.3, więc wszystko ogarniam.

Ortografia: Nie mam problemów.

Skype/Ts3: (tylko po zapoznaniu :D)

 

 

graphic.png

Opublikowano

1.Wiek : 14
2.Nick : Scuby
3.Mam skype i ts'a

4.Dlaczego Ty ? : Ponieważ bardzo lubię tego typu rozgrywki drużynowe , jestem pomocny i ogarniam redstone więc pułapki oraz obsydianarki nie były by dla mnie trudną sprawą. Codziennie jestem na kompie więc pomagałbym osobą ze swojej gildi.

 

 

 

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1071767-kwadratowa-masakra-5-2-gildie-dedyk-20slotow/#entry9276416

O to lista graczy zaczerpnięta z oficjalnego tematu :)

 

Red 11/11:

Rekrutacja Na lidera Pisać mi na pw tylko członkowie (napisać dlaczego ty, wiek i nick)

Patrykx77

xxPatryk114

Faun

KaciPL

PiecQ

JestemJakub

BialyGamingPL

HaSaetTa

Heller

ProSeba2

Belvi

 

Blue 11/11:

Rejzix-Lider

Prestis524

Nobi69

Desperado

Piki245

AreckiQ

Ziom3k666

MrMarsi1

tgkubus_pl

 

 

REKRUTACJA ZAMKNIETA

 

 

Opublikowano

 



http://www.mpcforum.pl/topic/1071767-kwadratowa-masakra-5-2-gildie-dedyk-20slotow/#entry9276416

O to lista graczy zaczerpnięta z oficjalnego tematu :)

 

Red 11/11:

Rekrutacja Na lidera Pisać mi na pw tylko członkowie (napisać dlaczego ty, wiek i nick)

Patrykx77

xxPatryk114

Faun

KaciPL

PiecQ

JestemJakub

BialyGamingPL

HaSaetTa

Heller

ProSeba2

Belvi

 

Blue 11/11:

Rejzix-Lider

Prestis524

Nobi69

Desperado

Piki245

AreckiQ

Ziom3k666

MrMarsi1

tgkubus_pl

 

 

REKRUTACJA ZAMKNIETA

 

 

Wtf.. ja też i Driv3kk został dodany pzdr,


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...