Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT] [HIT !] [1.6.4] [AUTORSKIE PLUGINY] PRO-CRAFT ! ZERO LAGÓW. SURVIVAL+GILDIE+BRONIE - WBIJ - REKRUTACJA NA MODA !


razor710

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

b_560_95_1.png

 

 

134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: Pro-Craft [survival+Gildie+Bronie]

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: no1.owncraft.pl:7962

 

134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.6.4

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 20 (z czasem będzie więcej)

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Wojny Gildi

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany

1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Pluginy są w 100% spolszczone, oraz wykonane przez profesjonalnego skryptera

1346055890__zalogaserwera.png

Właściciel razor710 - GG:47893234

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

Jest to druga edycja serwera Pro-Craft ! Co nowego w wersji 1.6.4 ? Nowe pluginy umilające grę, oraz większe możliwości - plugin na BRONIE !

 

Dlaczego warto u Nas grać ?

*Zero lagów

*Ogarnięta Administracja

*Forum

*ItemShop

*Dużo slotów

*Tanie VIPy

*Ładny Spawn

*Mili Gracze

*Duża kultura

...i wiele wiele więcej

 

A więc na co czekasz ? Wbij już teraz

 

Szukamy moderatora - chętny ? Pisz GG: 47893234

Opublikowano

Zrób się dostępny :F Serwer bardzo fajny

 

@AW Jest OtherDrops?

 

Dzięki za opinie

 

Tak OD jest. Drop sprawdzasz pod komendą /drop

 

P.S Pisz gdy niedostępny ;)

Opublikowano

@Edit

Serwer jest zepsuty. Administracja ma okolo 11-14 lat , Po tym jak spytalem sie ktory plugin jest autorski, admin zaczal na mnie skakac i mnie kickowac. Potem dostalem kicka od moda bo zebralem itemy z ziemi, Jak sie spytalem o argument czemu mam tam grac dostalem bana .

 

Prezentacja jest oszukana, nie dosc ze brzydka nie zapraszajaca to oszukana , podam kilka przykladow :

 

Dlaczego warto u Nas grać ?

*Zero lagów - No nie takie zero
*Ogarnięta Administracja - Dostalem kicka za to ze sie spytalem ktory plugin jest autorski, i bana za to ze sie spytalem jaki argument na granie tam
*Forum - Nigdzie na spawnie nie widzialem wzmianki o tym, moze dla vipa jest tylko ?
*ItemShop - dno , drogie ceny, nic nie daje , fly gm i takie tam..
*Dużo slotów - az 20
*Tanie VIPy - Tania to jest twoja matka
*Ładny Spawn - Klocek z dirtu, kazdy ma inny gust..
*Mili Gracze - zaczeli na mnie cisnac wszyscy bo sie spytalem czemu jest factions
*Duża kultura - no, inne punkty sa opisane o tym
...i wiele wiele więcej - wiele wiecej gowna , wstydu, zmasakrowania piekna tej gry ? No przeciez zauwazylem to juz przy rejestracji.

 

Pluginy: Pluginy są w 100% spolszczone, oraz wykonane przez profesjonalnego skryptera Profesjonalny skrypter lat 13 , pluginy spolszczenie z internetu 80 % , zadnego autorskiego .

 

Nether: Tak - Ale nic sie nie respi to po co netherrack?

 

Premium: Nie - Po 1 , za malo kasy idzie , a 13 latkowi ciezko utrzymac z kieszonkowego ktore 80 % idzie na papierosy serwer ktory kosztuje 7 zl miesiecznie. (czy tam 6.50) , Po 2 . Profesjonalna administracja nie ma premium.

 

Pro-Craft - Profesjonalna nazwa, sprawdzales moze czy ktos nie nalozyl sobie praw na ta nazwe? Nie patrzales, wiec jak cie do sądu pozwą (O klocki nie pozwą ale pamietaj na przyszlosc maluszku) To nie płacz.

 

Tak OD jest. Drop sprawdzasz pod komendą /drop - odpowiedz pisana 15 min, bo szukal skrotu do Other Drops .

 

Normalnie serwer parodia, naprawde nie polecam, klaniam sie po same kule i serdeczne jp.

1385975953-U914647.png

Opublikowano

*Dużo slotów

Ten serwer jest full graczy ciagle jest 20/20 , chyba ze 20 slotow to teraz duzo , jak jest 1.50 za slota.. nie zdazylem jeszcze zobaczyc, jak wejde to zedytuje

 

Sloty wyświetlane: 20

Sloty rzeczywiste: 50

 

Jeszcze jakieś pytania? :)

Opublikowano

@Edit

Serwer jest zepsuty. Administracja ma okolo 11-14 lat , Po tym jak spytalem sie ktory plugin jest autorski, admin zaczal na mnie skakac i mnie kickowac. Potem dostalem kicka od moda bo zebralem itemy z ziemi, Jak sie spytalem o argument czemu mam tam grac dostalem bana .

 

Prezentacja jest oszukana, nie dosc ze brzydka nie zapraszajaca to oszukana , podam kilka przykladow :

 

Dlaczego warto u Nas grać ?

*Zero lagów - No nie takie zero

*Ogarnięta Administracja - Dostalem kicka za to ze sie spytalem ktory plugin jest autorski, i bana za to ze sie spytalem jaki argument na granie tam

*Forum - Nigdzie na spawnie nie widzialem wzmianki o tym, moze dla vipa jest tylko ?

*ItemShop - dno , drogie ceny, nic nie daje , fly gm i takie tam..

*Dużo slotów - az 20

*Tanie VIPy - Tania to jest twoja matka

*Ładny Spawn - Klocek z dirtu, kazdy ma inny gust..

*Mili Gracze - zaczeli na mnie cisnac wszyscy bo sie spytalem czemu jest factions

*Duża kultura - no, inne punkty sa opisane o tym

...i wiele wiele więcej - wiele wiecej gowna , wstydu, zmasakrowania piekna tej gry ? No przeciez zauwazylem to juz przy rejestracji.

 

Pluginy: Pluginy są w 100% spolszczone, oraz wykonane przez profesjonalnego skryptera Profesjonalny skrypter lat 13 , pluginy spolszczenie z internetu 80 % , zadnego autorskiego .

 

Nether: Tak - Ale nic sie nie respi to po co netherrack?

 

Premium: Nie - Po 1 , za malo kasy idzie , a 13 latkowi ciezko utrzymac z kieszonkowego ktore 80 % idzie na papierosy serwer ktory kosztuje 7 zl miesiecznie. (czy tam 6.50) , Po 2 . Profesjonalna administracja nie ma premium.

 

Pro-Craft - Profesjonalna nazwa, sprawdzales moze czy ktos nie nalozyl sobie praw na ta nazwe? Nie patrzales, wiec jak cie do sądu pozwą (O klocki nie pozwą ale pamietaj na przyszlosc maluszku) To nie płacz.

 

Tak OD jest. Drop sprawdzasz pod komendą /drop - odpowiedz pisana 15 min, bo szukal skrotu do Other Drops .

 

Normalnie serwer parodia, naprawde nie polecam, klaniam sie po same kule i serdeczne jp.

 

Hahah żałosne. Historyjki z d*** wzięte. Serwer cały czas pełen, pełno graczy kupuje VIPy a ty twiedzisz że serwer do d*** i że niby ktoś cię kickuje? Pozdro. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...