Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wysoko ma siedzenie ktm sx 125?


slaw1246

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie nie wiedziałem gdzie to napisac ale chyba jazda crossem to tez sport. Chodzi mi o najniższy punkt uzywanego ktm'a siedzenia i najwyzszy. dzieki z gory

 

Opublikowano


Silnik: jednocylindrowy, 2-suwowy Pojemność skokowa: 124,8 ccm Skok tłoka: 54/54,5 mm Rozrusznik: Nożny Skrzynia biegów: 5 biegów Gaźnik: Keihin PWK 39 Rozrząd: TVC Smarowanie: smarowanie mieszanka paliwowa Smarowanie skrzyni biegów: Motorex Gear Oil EP 80 wt, 0,7 Przełożenie pierwotne: 23:73 Napęd końcowy: 13:50 Łańcuch 5/8 x 1/4" Chłodzenie: Chłodzenie cieczą Sprzęgło: Wielotarczowe mokre, hydrauliczne Zaplon: Kokusan digital 2K-1 Rama: chromowo-molibdenowa Kierownica: Renthal 28 mm Zawieszenie przednie: WP-USD 48 sr. 26mm MA/PA Zawieszenie tylne: WP - PSD Shock Absorber DA Skok zawieszenia przód / tył: 300 / 335 mm Hamulec przedni: Tarcza hamulcowa 260 mm Hamulec tylny: Tarcza hamulcowa 220 mm Przednia / tylna obręcz: 1,60 x 21" / 2,15 x 19" Excel Przednia / tylna opona: 80/100-21" ; 100/90-19" Tłumik: Aluminium Kąt skrętu kierownicy: 63° Wheel caster: 116 mm Rozstaw osi: 1461 +/- 10 mm Prześwit (pusty motocykl): 390 mm Wysokość siedzenia: 925 mm Pojemność zbiornika paliwa: 7,5 litra Waga: 93 kg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...