Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Obramówka na 5vs5 za dywizję na 3vs3


paciek1222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszedzie bedziesz mial... na soloq i w ogole.

Nie gadaj głupot...

 

Soloq i 5vs5 = obramówka na Summoner's Rift

3vs3 = obramówka na Twisted Treeline

 

Jeżeli będzie tak jak w S3 i będziesz mieć też golda na soloq to Twój avek będzie się 'świecił'.

Opublikowano

Nie gadaj głupot...

 

Soloq i 5vs5 = obramówka na Summoner's Rift

3vs3 = obramówka na Twisted Treeline

 

Jeżeli będzie tak jak w S3 i będziesz mieć też golda na soloq to Twój avek będzie się 'świecił'.

Sorry Gamus ale mówisz źle :P

Nie ważne w jakiej kolejce będziesz miał np. golda to w s4 będziesz miał złotą ramkę wszędzie. I na 3v3 i na 5v5 i soloq.

Opublikowano

The loading screen border trim you earn will display when playing in the ranked game type you earned it in. For other queues: In 5s normal or bot games the highest of your ranked 5s or solo / duo queue will be displayed. In 3s normal and bot games, borders earned from your ranked 3s will be displayed. For ARAM , custom, and dominion games, the highest of any ranked queue will be displayed. So, for example, if you earn Diamond in solo queue and Silver in Twisted Treeline, you will display a Diamond loading border in solo queue and unranked games, but you will display a Silver border in ranked Twisted Treeline.

Czytanie FAQ na stronie lol'a nie boli ^^ i odpowiadając na twoje pytanie:

 

Kiedy masz złoto na 3v3 złota ramka będzie się wyświetlać TYLKO na normal 3v3 lub ranked 3v3, ale jeżeli wbijesz to w solo q będziesz ją miał wyświetlaną na normalach 5v5 i solo q.

Fe%C3%ABd_eune_58_1_logo.png

Opublikowano

Niektorzy mowia tak, inni tak. Wiec ja to rozwiklam.

Ramka za rankedy na 3v3 bedzie tylko na Twisted Treeline, a za ramka za 5v5 rankedy czy tez soloQ na Summoners Rift.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...