Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Pliki by taki_niesmialy rozpoczynanie w 1m a nie na mapie handlowej


Sm0kie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sry, że się pytam ale tworzysz postać przez chwile pojawia się w m1 i tepa na mapę handlową ?

 

Jeśli tak usuń z questa startowego funkcje pc.warp.

Opublikowano

W queście startowym (prawdopodobnie give_basic_weapon.quest ) będziesz miał funkcję pc.warp(xxx, yyy).

Jeśli chcesz, aby postać pojawiała się normalnie usuń po prostu warpy lub zastąp to czymś, co będzie Ci potrzebne na start.

 

Docelowo w/w quest znajduje się w /usr/home/game/share/locale/germany[poland na plikach terenza]/quest.

Jeśli tam masz coś przekombinowane to zajrzyj do folderu Object > notarget > login (tak powinien być ów quest).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

give_basic_weapon.quest doklanie ostatnia linijka pc warp jak nie wiesz napisz pomoge 26566946 gg

To i tak mu nic nie da, że usunie pc warp, będzie musiał questa usunąć z object jak phoenix napisał ..

[√] 50 postów
[√] 100 postów
[√] 250 postów

[√] 500 postów

[x] 800 postów

Opublikowano

Wut ?! Usunie funkcje przeładuje questa reset serwera ewentualnie /reload q w grze i śmiga ?

Nie, pozostałości po starym queście mogą zostać ;]

[√] 50 postów
[√] 100 postów
[√] 250 postów

[√] 500 postów

[x] 800 postów

Opublikowano

Nie, pozostałości po starym queście mogą zostać ;]

 

Nie ucz mnie proszę po przeładowniu questa na maszynie serwer automatycznie czyta nowszą wersje questa (w tym przypadku bez funkcji pc.warp)

Opublikowano

Nie ucz mnie proszę po przeładowniu questa na maszynie serwer automatycznie czyta nowszą wersje questa (w tym przypadku bez funkcji pc.warp)

No ok ok, przecież ty wiesz lepiej :)

[√] 50 postów
[√] 100 postów
[√] 250 postów

[√] 500 postów

[x] 800 postów

Opublikowano

Nie, pozostałości po starym queście mogą zostać ;]

No ok ok, przecież ty wiesz lepiej :)

Nigdy prze nigdy nie widziałem takich bzdur.. nigdy nie zostaną pozostałości, jeśli tak jest że zmienił, wgrał questa ale dalej ma to, to ma złego niedziałającego questa i wtedy się nie wgra i wtedy Ty myślisz że to pozostałość po queście haha xD wybacz stary ale nie masz racji, nigdy nie zostaną pozostałości po questach, zaktualizuje się ten nowy a starego usunie i tak jest i będzie i nie będzie inaczej.

 

Co do object lepiej nie grzebać tam nic.

W queście startowym jak tutaj napisali, trzeba usunąć tą linijkę:

pc.warp (xxx, xxx)
wgrać na serwer questa i nie będzie tepać.

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...