Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielka bitwa o zamek w Vernom! Trzy serwery! Trzy rundy! 9 super nagród! 200 graczy! Armatka TNT! Zapraszamy!


Makhart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sieema!
Jest projekt!



3 serwery! 3 rundy! 9 nagród! 200 graczy! armatka TNT (dla drużyny "Wilki")
oraz wszystko to co potrzebne by odtworzyć prawdziwą pełną wrażeń bitwę!


Na poniższym zdjęciu wszystko objaśnione, co i jak! To już jutro!
Wszyscy chcemy aby było was jak najwięcej bo zabawa bez was
to nie zabawa!


Adresy serwerów na których w sobotę zostanie uruchomiony /warp bitwa


crystalcraft.com.pl
craftbest.pl


Organizator projektu: Makhart




dan9.png
Opublikowano

prezka jest wysmienita. :) Server tez dobry, Admini ogarniaja POzdddrawiam :D

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Miło mi oznajmić że prace dokańczające na polu bitwy wrą pełną parą!

 

 

Odtajnione informacje:

 

- RedFarb Studio z YouTube zgodziło się nagrywać przebieg bitwy

- Znany lukaszfr z CraftBest poprowadzi wojska Wilków (będzie atakować Vernom) a Looori z CrystalCraft wojska Owiec (będzie bronić Vernom)

- 2 runda będzie w nocy

 

UWAGA: bitwa rozpocznie się gdy zniknie ściana na zdjęciu

 

 

 

 

A oto efekty dzisiejszej pracy czyli obóz Wilków

Na zdjęciu widać trebusz :D

 

9zfxm5.jpg

Opublikowano

Przedstawiam wam przygotowane klasy postaci na jutro.

Następna i ostatnia garstka informacji dopiero jutro po 14:00

 

EDIT: nie będę tego tu już zmieniał na screenie ale:

 

- zamiast Wojownik w grze będzie Bojownik

- zamiast Dowódca w grze będzie Pułkownik

- zamiast Medyk w grze będzie Znachor - tak nazywał się średniowieczny medyk :D

 

W drużynach będzie max 150 osób a stosunek jednostek taki:

 

Bojownik - będzie ich 100 ze 150 ogólnych miejsc

Łucznik - będzie ich 40 ze 150 ogólnych miejsc

Znachor - będzie ich 8 ze 150 ogólnych miejsc

Pirotechnik - będzie ich 8 ze 150 ogólnych miejsc

Pułkownik - będzie ich 4 ze 150 ogólnych miejsc (będą to admini prowadzący wojska - lukaszfr oraz Looori i ich dwoje kapitanowie :D)

 

 

6564ez.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...