Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobic Kopię Zapasową Caaaałego Seeerwa :dd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja sobie o tym przypomniałem niestety za późno, ale do rzeczy:

1. Wchodzimy w folder, tam gdzie mamy pliki serwerowe naszego serwa(dysk, komputerek itp)

2. Kopjujemy wszystko

3. Wchodzimy w folder gdzie chcemy zrobic kopie zapasowa

4. Wklejamy tam te pliki

5. Jesli serwer nam padnie - to usuwamy go(pliki z folderu(tego Z KTOREGO Kopiowalismy)(oraz w VPC), wklejamy tą kopie zapasowa w folder, gdzie wczesniej byly pliki serwerowe,

6. Robimy go na nowo w VPC (z tego backupu)

7.*(Mozliwe ze musimy przestawic w ustawieniach serwa na Hamachi, badz IP serwa(sysinstall...)

8. Włączamy serwa

9. ENJOY ! cieszymy sie i dajemy mi +

 

UWAGA! RZECZY NA SERWIE BEDA TE CO PRZED BACKUPEM!!

 

Tut powinien działac - tj. mojemu koledze dzialal

 

Nie ponosze odpowiedzialnosci jezeli komus sie tym serw zepsuje

Napisane przez Scrimer dla MPCForum.pl, zakaz kopiowania na inne fora(chyba ze za moja zgoda )

Opublikowano

@UP

Potwierdzam

@Top

Jak by ktoś o tym nie wiedział..

 

@Down

Ja dam lepszy TuT na notatnik ;]

 

1. Wchodzimy w Start

2. Wszystkie Programy

3. Akcesoria

4. Notatnik "KLIK"

5. Wpisujemy jakiś tekst

6. Klikamy Plik

7. Zapisz Jako

8. Podajemy jakiś tytuł "Nazwa Pliku"

9. Klikamy "Zapisz"

10. Gotowe

 

Wiesz tak żeby dzieci się połapały xD:) :) :) :)

47a2cebcf2f4df95.png

Opublikowano

TUT Jak uzywac notatnika

Otwieramy notatnik

Wpisujemy tekst

zapisujemy

i gotowe

prosze o duzo + i 5* ! Nie kopiowac tego nigdzie! duzo sie napracowlem!

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

@Up

Mi nie używam Winscp

@Top

Starałeś się...... ale za mało

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Dobra zamykam nikomu nie przydatne.

Obsługa painta jest o 10000 razy trudniejsza

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...